Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudok helyesen táplálkozn...

Hogy tudok helyesen táplálkozni és főleg mellette edzeni, hogy ne veszítsek a mellem méretéből?

Figyelt kérdés
A testalkatom kórosan soványnak számít a BMI szerint és szeretnék hízni, (genetikailag vagyok ennyire vékony). Az evéssel és a fogamzásgátlóval elértem azt, hogy a mellem nőtt egy kicsit és én már ezért is olyan hálás vagyok... Épp ezért eszek sokat, hogy jöjjön a mellemre, de viszont így a hasamra is jön ill. úszógumim is van már. Az lenne a kérdés, hogy mit egyek és milyen mennyiségben és mellette mennyit edzek, hogy a mellem ne fogyjon vissza, ha egy kicsit is rendszeresebben vagy többet tornázok? Mert nagyon picike sajnos és az evéssel tudok rajta változtatni, viszont nem szeretném az alakom csinosságát elveszteni az miatt, hogy a mellem egy picivel nagyobb legyen... Pl. ha beteg vagyok pár napig és nem kívánom az ételt egyből onnan ugrik le a zsír és az eléggé rossz...van egy barátom is aki mellett meg akarok maradni csinosnak és így is eléggé utálom az emlőméretem (plasztika kizárva-ellene vagyok teljesen) , hát még a barátom mennyire nem lehet vele megelégedve :( (ez biztos, mert látom milyen csajokat néz meg) Válaszotok előre is köszönöm...
2010. máj. 11. 21:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!