Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kezdőként mit egyek?

Kezdőként mit egyek?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sok szabadidővel rendelkezem és így elhatároztam,hogy izmosabb testet szeretnék magamnak és eldöntöttem,hogy neki fogok edzeni,nem versenyezni szeretnék,csak mondhatni egy izmosabb testet kialakítani magamnak.És tudom,hogy az edzés mellett a másik nagyon fontos dolog,hogyha eredményeket szeretnék elérni az a táplálkozás.De sajnos a szüleim ostobaságnak tartják azt,hogy edzek,hogy edzőterembe járjak.De mivel koleszes vagyok,ezt a tudtunk nélkül megtudom oldani.A táplálkozással kapcsolatban a koleszben csak azt tudom enni amit adnak,táplálékkiegészítőket meg nem engedhetem meg magamnak mivel a szüleimtől kapom a pénzt és ahogyan már írtam ők ostobaságnak tartják és biztosan nem adnának pénzt rá.Szóval,tudnátok mondani olyan ételt,gyümölcsöt amit a koleszes kaja mellett ha még néha eszem az hozzásegít az izmok gyorsabb fejlődéséhez? Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. márc. 26. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

90 es években mikor még nem kapcsolhattad csak úgy be a netet és nézhettél meg minden ostobaságot, na én akkor kezdtem konditerembe járni... bementem kifizettem a havidíjat, megkérdeztem a tulajtól mit kell csinállni, ő vállon ragadott, odahúzott a súly tartó állványhoz és azt mondta:

-Bálintkám, ezek itt a súlyok, ezeket kell emelgetni...

Tehát haverokkal elkezdtük emelgetni a súlyokat, a nagyoktól ellestük a technikákat, mozdulatokat és csinálltuk a random edzéstervünket, és csodák csodájára fejlődtünk... manapság meg mi van veletek idióták? Hol kezdődik nektek az edzés?... jajj milyen táplálék kiegészítőt egyek, hogy izmosodjak... fujj...

Menj le terembe és eddz... hozd ki magadból a maximumot... aztán ha már elértél valamit és lesz fogalmad az alapokról, ráérsz akkor ilyen kérdéseken vergődni...

Életben vagy... testileg egészséges vagy(gondolom)....

Tehát minden amire szükséged van, megvan abban a menzakosztban... csak hát az akarat meg az elszánttság...

2017. márc. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hasonló valaszban reménykedtem,köszönöm szépen.Teljesen egyetértek a leirtakkal,csak amikor az edzes jön szóba mindenki a tapkiegészítőket javasolja,s azt hittem,hogy ezek nélkül nem is lehet eredményesnek lenni..
2017. márc. 27. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!