Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tanácsot kérnék bevállt,...

Tanácsot kérnék bevállt, saját magadon kipróbált fogyókúrás tapasztaltokból. Mit mikor ettél, mennyit mozogtál, mennyi ideig tartott a fogyás, mennyi jött vissza azóta, kipróbáltál-e "csodaszereket" és ha igen mi ezekről a vélenényed? .

Figyelt kérdés

Saját tapasztalat: Drasztikus kalória csöjkentéssel és mozgással megszabdultam 35kg-tól. Majd 1 év alatt visszaszedtem 20kg-ot. A legszomorúbb, hogy ezalatt az 1 év alatt is figyeltem étkezésemre: elhagytam szinte minden régi kedvencemet, kevés szénhidrát bevitel több zöldség-gyümölcs. Hibám a rendszertelen étkezés és a mozgás hanyagolása. Bár gyerekek és 3 műszak meló mellett nem sok energiám maradt rá. Most újra összeszedtem annyi lelkierőt, hogy ismét neki álljak. Kiváncsi vagyok a ti tapasztalataitokra.


Kérem azokat akik nem próbáltak jelentős súlytól szabadulni, ne írjanak és ne itt éljék ki poénos vagy okoskodó hajlamaikat. Bocs a hibákért, telefonon írtam.



2017. márc. 31. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Insumed. Orvos ellenőrzi a fogyást, hogy a zsírból fogyj, ne az izomból. Ha megvagy a leadni kívánt kilókkal, jön a megtartó rész. Fél év alatt fogytam 35 kilót, a következő fél évben fél kilót híztam vissza.
2017. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

16 volt rajtam pluszban.

Több zöldség-gyümölcs, a kenyeret szinte teljesen elhagytam (azt azota sem igazán eszek, csak ha megkivánom, ez jeti max egy alkalom), de mindent ettem kisebb adagban.

Csoki-torta is, és ünnepekkor nem diétáztam.


Viszont kénaponta futottam, usztam, melegben görkori-bringa.

Kb egy év alatt lementem 55 kilora, és már négy éve tartom (néha több kicsit).

2017. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!