Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen étel ételintoleranciára...

Milyen étel ételintoleranciára utalhat haspuffadás, gyomorégés, fejfájás és arc alján szélén kis mitesszerek, kipattogások?

Figyelt kérdés
Olyan írjon, aki volt már teszten ezekkel a tünetekkel! Köszi!
2017. ápr. 11. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem ezek közül puffadás, bélgörcs (sokszor mintha a vakbél lenne) és nagyon durva fejfájás volt az étkezések után. (Kipattogás csak néha volt)

Nekem hisztamin intoleranciàm van. Egy összetett és elég bonyolult dolog. Kívánom, hogy neked ne legyen ez!


Sajnos azonban ezek az intolerancia tünetek nagyon hasonló, nem kizàrt, hogy mindre meg kell csináltatnod, hogy kiderüljön. Nàlam is megnèztek mindent a vérvételen, mire kiderült :(

2017. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Elősz9r háziorvoshoz mentél vagy magánrendelőkbe?
2017. ápr. 11. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:

A háziorvosok nagy része sajnos nem ismeri a hisztamin intoleranciàt (elég ritka)

Én magamtól jártam utána, miután nem tudak velem mit kezdeni a dokik, ezért netrn kezdtem olvasgatni. Magán vérvételi központban nézték a hisztamin intoleranciát (azt nézik h van e DAO enzimed, ami lebontja 10-től sgy oké, de 20ig lehet akàr tüneted)

11 ezer forint volt a vérvétel :(

2017. ápr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!