Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Folyton ég a gyomrom. Sok...

Folyton ég a gyomrom. Sok mindent próbáltam már. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Úgy pár hónapja nincs étvágyam, ezért nem is eszem annyit. Mostanába meg már van hogy délelött ég a gyomrom, délután meg már a melkhasam feszül meg alig kapok levegőt, néha öklendeznem kell, meg má rböfögök is miatta. Sok módszert próbáltam már de nem nagyon jöttek be. Ilyenkor mi van? Mi legyen?

2016. dec. 6. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pár hónap után,úgy hogy nem használt semmi,nem jutott eszedbe,hogy orvoshoz kell menni? Léteznek gyógyszerek,de azokat csak receptre lehet kapni. Vagy meg akarod várni,amíg fekélyed lesz?
2016. dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta nem baj ha nincs étvágyam mert annyit nem árt ha fogyok...(az ő szavaival élve)
2016. dec. 6. 18:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó,de akkor menj vissza és mindd el,hogy már fája gyomrod,stb., stb. ...
2016. dec. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az étvágytalanság lehet vitaminhiány miatt. Refluxra vannak jó gyógyteák, a gyömbér is jó lehet. Nem ártana elhagynod a cukros ételeket, italokat.
2016. dec. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Amugy eddig a fejem fájt az miatt korházban is voltam... sokra nem mentem mert csak kioktattak h rendesen egyek... meghogy lehet pánikbeteg vagyok mert annyit izgulok (amire szedek vitamint szal fuck off)
2016. dec. 6. 18:13
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyit eszel s mit. Ha pl. koplalsz vagy tápanyaghiányosan eszel, az akkor is egészségtelen, ha van miből fogynod.

A gyomorégéshez nem tudok hozzászólni, de ez az orvosi hozzáállás, hogy nem baj, ha nincs étvágyad... Alapból nem is lenne gond, de enni kell, ha van, ha nincs.

2016. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Régebben koplaltam mert a suliba elfelejtettem kaját vinni meg enni is elfelejtettem a szünetekbe 2 óra között (is) annyi dolgom volt. Otthon meg a tanulni valok meleltt felejtettem el. 1 hónapja próbálok figyelni de hiába
2016. dec. 6. 19:43
 8/12 anonim ***** válasza:

Legtöbb esetben

Gyomorégés = sok sav = kevés anyag ami azt megköti (rost)

2016. dec. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudom... ezért ettem már keksztöl kezdve banánig mindent ami savt köt meg minden... de kis idő után újra égett
2016. dec. 7. 23:17
 10/12 anonim ***** válasza:

a keksz liszt meg víz, rosz esetben cukor is... nincs benne rost, nem köti meg a savat...

a banán 100grammjában 3gramm rost van, ellenben majdnem 30gramm cukor... ezek pont termelik a savat...


rost kell ember... saláta, uborka, cukkíni, spenót, stb stb

2016. dec. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!