Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki segítsen, hogyan hízzak?

Valaki segítsen, hogyan hízzak?

Figyelt kérdés
Nemrégiben körübelül 2 hét alatt 6 kg-ot fogytam. Szeretnék visszahízni, de eddig bármit és bármennyit ettem, mégtöbbet fogytam és lassan olyan leszek, mint egy csonváz... Valaki segítsen hogy mit és abból mennyit kéne ennem napi/heti szinten! Egyéb tanácsokat is elfogadok, csak a problémán segítsen. Előre is köszönöm a válaszokat! L/15

2017. ápr. 16. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyél sok házi húslevest és főtt ételeket (hús, zöldségek, krumpli, rizs), tojást és hetente egyszer májat. Ezek a legkönnyebben emészthető tápanyagdús ételek. Ha nincs hasmenésed, ehetsz gyümölcsöket is főétkezések között, a banánt különösképpen ajánlom. Ha ettől még nem gyarapodnál pár hét alatt, akkor a fehérjedús ételekre koncentrálj, és evés előtt igyál fél pohár vizet egy evőkanál almaecettel (kivéve ha csak gyümölcsöt eszel). És szedj probiotikumot.
2017. ápr. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

az első válaszoló a tipikus nagymamás választ adta, vagyis egyél mindent, mert gőze nincs hozzá.

Edzeni kell ennyi

2017. ápr. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyanyáink sok olyan hasznos dolgot tudtak, amik már többé-kevésbé feledésbe merültek, jó esetben a tudósok kezdik ezeket újra felfedezni, megérteni, miért is hatásosak.

Attól még lehet az általam ajánlottak mellett sportolni is :)

2017. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! 😊
2017. ápr. 18. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!