Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nektek befolyásolja/ta a...

Nektek befolyásolja/ta a teljes kiőrlésűekről feldobott téma (mérgező-e, vagy sem) a táplálkozási szokásaitokat?

Figyelt kérdés

[link]


Gondolok itt sütésre, kész termékekre.



2017. ápr. 17. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A ripost.hu-n gyakran vannak kamu cikkek, hírek. Én nem hinnék el olyan dolgot, amit csak ott olvasok. Rendes oldalakat, cikkeket kell olvasni. Nem azt mondom, hogy biztos hülyeség amit írnak, de más, megbízható forrásból is meg kellene erősíteni az információkat.
2017. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Erről még nem hallottam, de egyszer elhagytam a glutént pár évre s azóta nem tudok visszaszokni, mondjuk jobb is, ha kerülöm a szénhidrátbombákat.


Viszont annyi ellentmondó cikk van, s olyan kevésről sejtem vagy tudom, hogy jó vagy nem jó, hogy alapvetően a szervezetem jelzéseire szeretek hagyatkozni. Annak pedig semmi baja a tk vagy a nem tk lisztekkel, csak ne vigyem túlzásba.


Amúgy a zöldség is mérgező valamilyen szinten, ha már itt tartunk. A bio valamivel kevésbé, gondolom, de az sem egy egészséges bolygón terem, hanem mérgek közelében...


A teljes kiőrlésű dolgoknak vannak előnyeik, amik az adott embernél rengeteget számíthatnak... Hogy melyik mennyire jó, az bizonyosan nem egyszerű téma, nem mindegy, konkrétan miről s kiről van szó.

2017. ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már nem befolyásolnak az ilyen cikkek, mindenről össze-vissza írnak állandóan.
2017. ápr. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 nem nagyon olvasom a ripostot csak ezt a cikket dobta ki elsőre a google azért linkeltem.

Amúgy a tényekben is 1 hete kb erről volt szó. Bár én úgy vagyok vele , hogy már minden mérgező, meg toxin, meg rákkeltő..sajnos.

2017. ápr. 18. 07:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, feltűnt-e bárkinek is, hogy ez egy reklám. A lisztmentes liszt, meg egyéb mentes dolgok reklámja.

Az igazság az, hogy a teljes kiőrlésű és a fehérlisztből készült termékekben is előfordulhat a fusariumtoxin, vagy mi ösztrogénszerűen viselkedik, amennyiben az alapanyag ellenőrizetlen helyről származik. Bármely liszt csak ún.minőségi gtanusítvánnyal hozható forgalomba, ami azt jelenti, hogy laboratóriumilag be van vizsgálva.

2017. ápr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen az átjött hogy a fele kb reklám..😃 meg is néztem mennyibe kerülnek az ilyen felturbózott lisztek amik szénhidrátcsökkentettek...hát..nagypolgáriaknak olcsó. Komolyan már nem tudom kb, mit ehetek mit nem..
2017. ápr. 19. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!