Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek az Oxytarmró...

Mi a véleményetek az Oxytarmról? Tudom hogy 1000 éves téma, de én most szedem és kíváncsi vagyok a tapasztalatokra!

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

1000 éves téma, én nem tudom mi ez!

Mielőtt kioktat bárki, megnézem a googliba!

2011. máj. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Megnéztem.

Oxytarm béltisztító tabletta 120 db


Ár:6320Ft.

Akciós ár:4790 Ft.

Egységár:39.92 Ft. / dbKosárbaAz OXYTARM egy világszerte már évek óta forgalomban lévő étrendkiegészítő készítmény, mely hatásosan segíti a méregtelenítés, salaktalanítás folyamatát az oxigén erejével.


A OXYTARM számos egészségügyi probléma kezelésében segít

- emésztőrendszeri problémák (székrekedés, hasmenés, puffadás, gázosodás, különböző bélgyulladások)

- bőr problémák

- gyenge immunrendszer

- allergia


Kinek ajánljuk?

Az OXYTARM megoldást jelenthet tinik, kismamák, menedzserek és időseknek. Mindazok számára ajánlott, akik rendszertelenül vagy egészségtelenül táplálkoznak, életükből hiányzik a rendszeres (napi min. fél óra) testmozgás, esetleg kisebb túlsúllyal küzdenek, bőrproblémáik, enyhe allergiájuk van, vagy egyszerűen csak szeretnék szervezetük immunrendszerét erősíteni, és méregteleníteni.


Hogyan fejti ki méregtelenítő, tisztító hatását?

A vastagbélben található testünk immunrendszerének 70-80-a, ezért nagyon fontos minden olyan erőfeszítés, amely a vastagbél tisztítás és méregtelenítés elősegítését célozza!

A vastagbél dús redőin a felesleges salakanyag könnyen lerakódhat. Ezáltal megnehezül a tápanyagok normális felszívódása. A vastagbélben felszabaduló oxigén, magnézium és bioflavonoidok hozzájárulnak a vastagbél falán lerakódott méreganyagok és salakanyagok eltávolításához.


A tisztító és méregtelenítő törekvések nagyon fontosak, mert a nem kellően egészséges táplálkozás és a mozgásszegény életmód a fejlett országok lakosainak körében egyre több és egyre súlyosabb problémát okoz.


Hogyan és mennyit fogyasszunk az OXYTARM-ból?

Az OXYTARM javasolt napi adagja reggel és este 2 tabletta, étkezéstől függetlenül. Egy doboz OXYTARM 120 darab tablettát tartalmaz, így ez egy hónapra elegendő mennyiséget jelent. Fontos hangsúlyozni, hogy az OXYTARM kúraszerű használata hozhatja a legjobb eredményt. Ezért évente egy három hónapos kúrát célszerű végezni. Szükség esetén az OXYTARM folyamatosan is fogyasztható. Ha a tisztulás üteme esetleg túlságosan gyors, akkor célszerű a napi adagot 2x1-re csökkenteni.


A terméket kisgyermekek elől el kell zárni!

A fogyasztásra ajánlott napi mennyiséget ne lépje túl!

Az étrend-kiegészítő használata nem helyettesíti a vegyes táplálkozást és az egészséges életmódot!

Az étrendkiegészítők nem gyógyszerek, ezért semmiféle gyógyhatást, gyógyítást vagy betegségek megelőzését sem ígérhetik!


Egy kapszula tartalmaz


Magnézium-oxid 233 mg

Ebbpl magnézium 70 mg

Citrus bioflavonoid-komplex 25 mg

Kalcium-foszfát 15 mg

Növényi olaj 17 mg

Magnézium sztearát 15 mg


Tápérték kapszulánként


Energiatartalom 0,7 kcal

Fehérje 90 mg

Szénhidrát 3 mg

Zsír 35 mg


Származási hely Franciaország


Figyelmeztetés! A napi ajánlott fogyasztási mennyiséget ne lépje túl! Az étrendkiegészítő nem helyettesítheti a vegyes étrendet! A terméket kisgyermek elől elzárva kell tartani!

Szerintem a konyhába is használunk olyan növényt, ami hasonló hatást fejt ki.

2011. máj. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Igen én is megnéztem már a leírását csak tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Én most 2 hete szedem, egyenlőre nagyon bevált, pörgeti az anyagcserémet rendesen, több az energiám is, szépül a bőröm.

Kíváncsi lennék, hogy ki mit ajánl meddig érdemes szedni?

2011. máj. 23. 12:19
 4/11 anonim válasza:

Sziasztok!

Én 3 éve szedem az Oxytarmot persze nem folyamatosan csak minden tavasszal.

Tökéletesen kitisztítja a vastagbelemet, az anyagcserém mindig felgyorsul és nekem is több az energiám, valamit jobban megy a fogyása is vele.

Érdemes szedni olyan 1-3 hónapig szerintem de ha szükséget érzed hosszabban is lehet.

Én csak ajánlani tudom mindenikek sokkal jobb és kíméletesebb módja a vastagbél tisztításnak mint például egy beöntéses módszer.

üdv

S

2011. máj. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gyógyteák, mustármag 1 teáskanállal vízzel egészbe lenyelni. ezek nem jók? Naon drága az a 120 tabi..
2011. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Valóban nem olyan olcsó, de mondjuk ha ugy nézem hogy nincsen veled macera akkor nekem megéri. A baj az hogy lusta lennék teát fűzni minden nap.

Amúgy annak mi a pontos receptje avass be minket! :)

2011. máj. 23. 14:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez a teás dolog engem is érdekelne.. bár a mustármagot sem nagyon tudom, hogy hol és mennyiért lehet beszerezni.. :$

Amúgy bocsi az offért, de ezt a tabit még nem szedtem, én csak szemeztem vele.. :$ :)

2011. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

05-23 14:01

Ebben írtakat kérdezed? semmi különös. 1 kanállal beveszel, és egy korty vízzel amennyit tudsz lenyelsz. És addig kortyolsz vizet mig le nem nyeletd. Eredetileg ahol olvastam 3 évőkanállal ajánlotta előző este.. Én aszt sokallom. Inkább minden evés előtt ha megoldható 1 teáskanállal. Igazából gyógynövényesnél veszem a 25 dkg kiszerelést. Jól tájékozott, nem most kezdte a szakmát. Ő mondta 1 teáskanállal is elég.

2011. máj. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Köszi szépen. :)
2011. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az oxytarm a legjobb a piacin!
2011. máj. 31. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!