Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ki van még olyan aki akármenny...

Ki van még olyan aki akármennyit és akármit eszik mégsem hízik?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Legfőképp lányok válaszára lennél kiváncsi mert én is lány vagyok. Titeket nem zavar vagy idegesít hogy egész nap esztek és nem híztok? Nálam ez genetika, anyukám ugyanilyen volt.

175 cm vagyok kb és 55 kg.

Mindenkitől azt hallgatom hogy jaj de vékony vagy, eszel rendesen? és hasonlók..ne ezektől a falra tudnék mászni.

Szedtem gyógyszert, azzal híztam majdnem 10 kg-t. Imádtam :D De nem akarok gyógyszeren élni úgyhogy meg kell ezzel barátkoznom. Amúgy nem vagyok az a vészesen vékony, csont és bőr, inkább a csinos vékony kategóriába tartozom. Ti?


2017. ápr. 27. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ha még fiatal hidd el 26-30 éves kor után ez meg fog változni.

Én is hasonló súlyban voltam tini éveim végén, 175 centi 52 kiló. Hízókúráztam, tömtem magam, meg minden, alig sikerült felszedni pár kilót. Most meg 30 évesen már majdnem 70nél járok és ez mind magától jött föl az évek során úgy hogy nem zabáltam. Max a sportot hanyagoltam a sok munka miatt.

2017. ápr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

25 éves vagyok. Világ életemben ilyen voltam. Senki se hiszi el amikor rám néz, de tényleg rendesen szoktam enni. Nem koplalok mint sokan, én inkább híznék :D

Sportolni meg nem sportolok, el lustultam sajnos. :D

Max bicikli, más nem.

2017. ápr. 27. 09:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor hidd el, hogy idővel lassulni fog az anyagcseréd és jönnek majd a kilóg maguktól.
2017. ápr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Örülnék ha jönne rám egy kicsi még :D Bár anya is csak 40 utána kezdett el hízni, addig vékony volt.
2017. ápr. 27. 10:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is genetikailag sovány vagyok, mindig is 17 alatt volt a BMI-m, pedig már elmúltam 30.

Olyan viszont nincs, hogy valaki képtelen hízni. Egyél naponta 5x, ebből kétszer főtt ételt, nassolj sokat és hidd el lassan, de elindul majd a súlyod felfelé. Neten vannak felhízlaló diéták, azokat érdemes követni.

Én pl nem hízok, de lássuk be, hogy nem is eszek 3000 kalóriát, amivel azért elég könnyen lehetne súlyt növelni. Sportolj az segít, meghozza az étvágyad és kis izom is lesz rajtad.

2017. ápr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Izom az van rajtam, régen sportoltam versenyszerűen, azt abbhagytam.

Jártam kb 2 éve hot ironra, azóta lustultam el, szóval nem úgy értettem hogy életemben nem sportoltam.

Enni pedig eszek mindent és sokszor is egy nap. Nassolok is úgyhogy akkor nem tudom mi a gond.

Szervi bajom nincs.

2017. ápr. 27. 14:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha normálisan ettem volna, lehet, hogy ilyen lettem volna. De én 2 ember helyett ettem, fel is jött évi 1 kiló... Vannak ilyen emberek.


Én nem vagyok vékony, de aki az, s ez zavarja, annak mindig az edzést ajánlom, ha a szervezete nem akar zsírt tárolni. Az izmosodás valami extrém betegség nélkül elkerülhetetlen, ha beviszel pluszkalóriát, megfelelő terhelést, fehérjét, s a pihenésed is jó (s még nem érted el a naturál maximumodat).


40 éves vagyok, még nem tűnt fel, hogy lassabb lenne az anyagcserém, mint 20 évesen, amennyire meg tudom állapítani. Nem mindenki lesz hízékonyabb 30 éves kora után meg ilyesmi.

2017. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Pl a mai napi kajám ez lesz:

Reggeli amit épp most eszek: Szendvics ami ebből áll: zsemle, kenőmájas, kígyóubi, füstölt sajt. (Ebből lehet megeszek kettőt).

Akkor utána nem fogom sokáig bírni megeszem a banánomat és a Mannerem.

Utána jön az ebéd: paradicsomos káposzta és krokett hozzá.

Utána 3 körül megfogom enni a harmadik szenyómat.

Hazaérek és enni fogok megint káposztát.

Este pedig lehet megint szendvics. közben persze nassolok is.


De van olyan amikor este 11-kor még nagyban pizzát eszek és tényleg colát iszok hozzá.

Vagy vacsorára egy akkora hambi mint a fejem.

2017. ápr. 28. 08:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen ilyen értéktelen szeméttöl nem csoda h nem hizol, mert semmi tápanyag nincs benne.


Rizs, magvak, burgonya, értelmes fözelék feltéttel, rántott hus körettel stb.

2017. ápr. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szerinted nem szoktam főzelékeket és más kajákat enni te idióta? Nem tudom mióta szemét egy szendvics. Szerintem azt írtam le hogy azon a napon mit ettem és nem azt hogy minden nap azt szoktam enni.

Ha nem tudsz normálisan válaszolni minek jöttél ide? Amúgy sem a kérdésre válaszoltál.

2017. máj. 2. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!