Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet-e az ellen tenni valamit...

Lehet-e az ellen tenni valamit, hogy ne a szervekhez hízzunk?

Figyelt kérdés

Tudom, lehet furán hangzik a kérdés, meg hogy nem kellene hízni, stb..


De érdekelne, hogy mitől hízik valaki hasfalon belülre és más pedig kívülre?

Valami étel miatt? Vagy elfogyasztott víz is számít? Esetleg csak sima genetika?



2017. ápr. 30. 02:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy valaki, csak ide valaki meg oda hízik... mindenki hízik mindenhová, az, hogy hová mennyi megy az meg genetika... illetve saját magamon megfigyelve a ruha szorosság is tudja befolyásolni... volt olyan, hogy 120kg ról lefogytam 100ra, akkpr kaptam új munkásruhát, majd elkezdtek csesztetni, hogy megint híztam, de én nem hittem el, mondván, hogy akkor nem jönne rám a 38 as munkásnadrágom... majd mikor gyanítottam már én is, hogy híztam, ráálltam a mérlegre és 125kg...
2017. máj. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A túl sok szénhidrát (a gyorsan felszívódó szénhidrátok különösen) fogyasztása hozzájárul a viszcerális zsír gyarapodásához. Emellett a belekben is lehet túl sok lerakódás, bélsár, nyilván a nem megfelelő táplálkozás miatt.
2017. máj. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!