Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nyárra szeretném magam jobb...

Nyárra szeretném magam jobb kondiba hozni magam, adtok tippeket?

Figyelt kérdés
Az van hogy, úgy érzem nem táplálkozok egészségesen és nem sportolok annyit viszont szeretem a tesit és a sportokat. csak egy kicsit elpunnyadtam. azt mondják nem látszik rajtam de én érzem magamon. osztálykiránduláson strandra is fogunk menni és nem akarok azok közé tartozni akik ömmm elég ducik...(nem akarok senkit megbántani) szeretnék kérni tippeket az egészséges táplálkozáshoz és pár gyakorlatot amit eltudok végezni itthon.

2017. máj. 12. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézz be a testépítés rovatba. Ha jól csinálod, jövő nyárra már határozottan látszani fog valami.

Ez nem megy hipphopp. Felszedhetsz 2-3 kilót, ha jól csinálod (s eddig nem voltál igazán izmos), de az nem annyira látványos.

Ha valami gondot okoz a közérzetedben a rossz étrend, az még viszonylag gyorsan változhat. De egyéni, kinek milyen étrend jó, az általános alapokat pedig bizonyára ismered.

Mindenre eddz (kezdőként heti 3 teljes testes edzés ajánlatos), plusz aerob, néha némi kardió.

2017. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen intenzíven csinálod, mennyire veszed komolyan. Az osztálykirándulásból ítélve fiatal vagy, akkor nagyon gyorsan el lehet érni szép testet, ha nincs rajtad különösebben fölösleg. Az én fiam 17, bő 2 hónapja kezdett odafigyelni az étkezésére és edzeni, már most látványos a változás, és rengeteget javult a közérzete.:-) Ő futással és street workouttal kezdett, itthon is csinált gyakorlatokat, 1 hónapja terembe jár. Sokat segít, ha van valaki haverod, akinek már van némi tapasztalata, és tudsz vele edzeni. Csak otthoni gyakorlatokat egyedül nem fogsz kitartóan végezni, ezt hidd el nekem.:-)
2017. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és igen tényleg fiatal vagyok :) (hamarosan leszek 14)
2017. máj. 13. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!