Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék ebből lefogyni?

Hogyan tudnék ebből lefogyni?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok, 160cm 58kg, ez szerintem már magában soknak számit, de a körülöttem lévök szerint nem vagyok annyira dagadt, csak egy kicsit. Nekem a fő problémám a fenekmmrl van, mert kiáll és fiú létemre szerintem nagyobb mint néhány csajnak, és az oldalam is kidudorodik picit, és még az is hozzájárul hozzá. Nem tudom milyen gyakorlatokat csináljak, ha segítenétek azt megköszönnem. A másik bajom a hasammal van, ami nem olyan kicsi, kiáll egy picit, de elég sok cukrosat ettem az utónni időben. Az ilyen ennivalókat elkezddtem elhanyagolni 1 hete és nappról nappra próbálok kevesebbet enni, ami azért sikerül is, úgyhogy nagyon szeretnék az oldalamból, a hasamból és főleg fenekemből lefogyni, mert mindig ideges vagyok arra, ha rágondolok. Szerintetek edzéssel és fogyókúrával ez sikerülhet? Tudtok ajánlani valamit?
2017. máj. 23. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Szuper hogy a cukros dolgokat hanyagolod. Igyál sok vizet. És kezdj el rendszeresen futni, biciklizni, úszni.
2017. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!