Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Kezdte valaki a diétát kb 15...

Kezdte valaki a diétát kb 15 kg felesleggel? És mennyit lehet ebből lefogyni a 90 nap alatt?

Figyelt kérdés
Már a felénél vagyok, és 5-6kilót fogytam eddig. Mennyit tudnék még fogyni a még fennmaradó 6hétben? Elsősorban azokat kérdezem akik hasonló súlyfelesleggel vágtak bele a 90 naposba. Mennyit edzetek mellette?
2009. márc. 25. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 17 kilóval kezdtem. Az első hónapban nekem 6 kg ment le kb, de akkor én átalakítottam egy kicsit a diétát. Nem tartottam szénhidrát napot, helyette is fehérjét ettem. Kizártam a krumplit, rizst. Így a második hónapban is hat kiló mint le. A harmadik hónapban már szinte nem is 90 napos diétát csináltam, naponta ötször ettem keveset, akkor is csak zsírszegény húsokat, kalória szegény zöldségeket, gyümölcsöket, zsírszegény tejet, túrót, sajtokat. Szóval sok fehérje, sok gyümölcs, sok zöldség, a szénhidrát bevitelt minimalizáltam. Így ment le az utolsó öt kiló is.

Közben mondjuk heti hat napban csináltam egy órás zsírégető tornát, az utolsó hónapban már alakformálót.

A tornát azóta is megtartottam, most már sokkal szabadabban eszek, de odafigyeléssel. (amúgy nagyon nehéz volt leállni a diétával, még mindig nem 100%os a lelkiismeretem, ha eszek.)

Mondjuk így nem csak fogytam, hanem azt is elértem, hogy jobb formában vagyok, mint valaha voltam.

Sok sikert!

(Az elmúlt napokban már kétszer is leírtam ezt, szóval elnézést kérek azoktól, akiknek már unalmas a történetem.)

2009. márc. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok, nagyon kitartó vagy. Én nem akarom elhagyni a szénhidrátot, mert nem birnám ki életem végéig, hogy ne egyem, ha meg visszatérnék a lisztes dolgokra, akkor visszahiznék(tapasztalat) És mit tornáztál? Most kezdenék komolyabban mozogni a fogyi mellett, mert már lassabban megy le a felesleg, és be kéne keményíteni:D Szal megköszönném, ha leirnád hogy mire, mit tornászol, meg ilyesmi. Előre is köszi a választ:)
2009. márc. 26. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Norbi kickbox fitness 1-et csináltam először, majd ez már önmagában nem mozgatott meg, így váltogattam a szintén Norbis Kiképzéssel. Heti háromszor egyik, heti háromszor a másik. Azután már Rubint R. Add önmagad 2-t is csinálom. Még mindig ez a három fut. Rubint R. inkább alakformálásra jó, az első kettő zsírégetésre.
2009. márc. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hallottam már ezekről, hogy nagyon hatásosak, majd beszerzem, és ki is próbálom:)
2009. márc. 26. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én kb. 20 kiló felesleggel indultam,most tartok (82 nap) 7-8 kilónál,csak sajna a súlyom + - ossat játszik :( de nem hagyom abba áprilisban,de júniusban :)
2009. márc. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Majd lemegy az a pár kiló, még ami hátra van, nem kell siettetni:) Én is addig csinálom, még meg nem szabadulok az összes plussz kilómtól...Már kb másfél hete nem fogytam. Ingadozni nem nagyon ingadozik a súlyom, max fél kilót. Kitartást kivánok neked!Meg lesz az a 20:)

2009. márc. 26. 22:30
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 20 kg-t szeretnék fogyni.még kicsit az elején tartok,de eddig 3 hét alatt 8kg-t sikerult fogynom.ha ez így fog folytatódni,nagyon boldog leszek.
2009. márc. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!