Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A kávétól lehetek pattanásos?

A kávétól lehetek pattanásos?

Figyelt kérdés
Mostanság napi 3-4 granulumos instant kávét iszok, eddig csak 1-2 ittam.
2010. máj. 20. 20:42
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Nem leszel tőle pattanásos, viszont nagyon csúnyán tönkre fogod vele tenni a májadat, főként azért is mert az a fajta kávé amit fogyasztasz nem igazi kávé, másrészt pedig meg fog erősödni a szívverésed. Én a gyengébb capuccinókat ajánlanám neked. Sajnos az ember még az egészséges ételekkel is tönkre tudja tenni a szervezetét, hát még a mű dolgokkal. A legtöbb termékre feltüntetik, hogy mennyire egészséges alapanyagokat tartalmaz, és idővel kiderül, hogy mégsem.

2010. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom én, hogy káros, de a szükség törvényt bont :D (szükség=vizsgaidőszak)

De akkor valószínűleg tudat alatt már most izgulok a vizsgáim miatt és amiatt jöttek ki rajtam T_T

2010. máj. 21. 00:00
 3/4 A kérdező kommentje:
azt mondom, még mindig jobb, mint energiaitalt nyakalni :S
2010. máj. 21. 00:01
 4/4 anonim ***** válasza:

minden káros, még a levegővétel is, úgyhogy ebbe nemenjünk bele h nehogy igyad mer káros....

anúgymeg nemattól leszel pattanásos, hanem a stressztől.

2010. máj. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!