Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi az az etel ami jot tesz a...

Mi az az etel ami jot tesz a zsiros, pattanasos bornek es mi az ami nem tesz jot neki?

Figyelt kérdés
Mit egyek hogy szep legyen a borom?Mit nem szabad ennem?Elegge pattanasos es zsiros a borom es biztos vagyok benne hogy a taplalkozas is sokat szamit nemcsak a kozmetikumok.Szoval,mi az amibol tobbet kene ennem,es mit tegyek tiltolistara?
2010. dec. 7. 21:58
 1/7 anonim válasza:
Ne egyél szotyit, tökmagot és ehhez hasonlókat,meg a nagyon zsíros dolgokat is kerüld,csokit se nagyon fogyasz. Ellenben gyümölcsöket, zöldségeket nyugodtan ehetsz. De a pattik akár a stresszes életmódtól is kijöhetnek, de ne aggódj feltehetőleg úgyis ki fogod nőni (nekem is már alig van :).
2010. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csokit, olajos magvakat (szotyi, tökmag) inkább hanyagold.
2010. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Gyümölcsöt, zöldséget egyél sokat, és igyál rengeteg vizet, hogy kellőképp hidratáld a szervezetedet belülről. A csokit, magokat (pl: szotyi, mogyoró, tökmag, ilyesmi) kerüldd.
2010. dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom:)

Meg irhattok:D

2010. dec. 7. 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:
olajos magvak: érdekes dolog, magamon vettem észre, hogy ha elfogysztottam szotyit diót stb akkor tiszta pattanás lettem, csúnya nagy gülük, ha abbahagytam elmúlt, de ami mégérdekesebb ha nem hagytam abba pl hetekik minden nap szotyiztam akkor is elmúlt, de a bőröm ráadásul csodaszép egészséges kinézetű lett. gondolom a benne lévő e vitaminnak köszönhetően, ezért a kellemetlen ragyák elkerülése érdekében szépségvitamin szedek és nekem bevált a vitamintól elmúltak.
2010. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem az olajos magvaktól csak szép lesz :D (sok E vitamin )

am szerintem a chips a legdurvább meg a csoki

jah és a fehér kenyér sem a legjobb :S

2010. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Oriflame Fruzsi válasza:
Ha valakinek zsíros pattanásos a bőre, amit persze letudnak sokan azzal "majd kinövöd" az lehet táplálkozási probléma. Nem minden esetben étel okozza. Ha fogyasztasz tejet csak 1 tipp próbáld abbahagyni egy időre. van akinek a tejérzékenység hozza elő ezeket a tüneteket. Nem csak a magas kalóriára kell ügyelni,hanem arra is hol táplálkozol, mert az ártatlannak hitt étel is ha nem a megfelelő módon van elkészítve okozhat tüneteket.
2010. dec. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!