Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csak szerintem görénység,...

Csak szerintem görénység, hogy a vegánok mindenféle féligazsággal, és cuki videókkal akarnak bűntudatot kelteni az emberekben?

Figyelt kérdés
Nem mellesleg a húsipart szidják, közben a vegánságra lassan hasonló méretű ipar épül.. Várom mikor jön valaki a növények jogaival..
2017. júl. 16. 14:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
19%

Közel sem akkora a különbség, mint aközött, hogy ideológiai okból a saját fajtánkat öljük, vagy más fajt ölünk azért, hogy táplálkozzunk. Az állattartás célja ugyanaz, mint amiért a ragadozó öl: élelemhez jutni, és fenntartani önmagunkat és fajunkat. Nem gondolom, hogy ezért sok milliárd ember potenciális sorozatgyilkos lenne, akinek börtönben kéne ülni.

Egyébként elég ironikus, hogy Hitler vegetáriánus volt. Csak ha már idejött a húsevés-holokauszt kapcsolat. :)

2017. júl. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező: ha már így szóba került, szerintem nem a cuki videók a görénységek, hanem, hogy Hitlerhez meg sorozatgyilkosokhoz hasonlítják a húsevőket, azaz az emberek 90%-át.
2017. júl. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj, hogy ezt nem a veganok csinálják, legalábbis nem a valódi veganok... hanem az 1-2-3 hete megnézett egy videót és most azt hiszi, hogy egész életében vegan lesz... keresgél olvasgat, mindenhol a propagandát látja és elkezd fröcsögni, meg dögevőzni... aztán 1-2hónap bűnbeesik és hallgat mint szar a gazban...

De olyannal aki 4-5vagy több éve vegan én még sosem találkoztam, hogy fröcsögne így neten... nekünk azért már van pár érvünk arra, hogy ez nekünk miért jó, és el tudunk róla értelmes hangnemben is beszélgetni.

2017. júl. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!