Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért ilyen nagy a hasam evés...

Miért ilyen nagy a hasam evés után?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, nagyjából 174-5 centi magas és olyan 60 kiló körül lehetek. Nem vagyok kövér, a hasamon van egy kis felesleg, de nem igazán látszik, de akár egy fél kifli után úgy nézek ki, mint ha terhes lennék. Olyan érzésem van, mintha "fortyogna" a hasam, vagy nem is tudom hogy mondjam.

Nagyjából két hónapja kevesebbet eszek a szokottnál, semmi édesség, több zöldség, gyümölcs, fogytam is vagy 4 kilót, de ettől ez nem tűnt el. Rendszeresen sportolok, hetente háromszor úszok, görkorcsolyázok minden nap, felüléseket is csinálok, lábemeléseket is.

Mit tudnék csinálni, hogy ez elmúljon? Reggelre mindig lemegy, de elég zavaró, hogy amikor mondjuk este elmegyünk valahová, nem merek enni egész nap, hogy fel tudjak venni rendes ruhát.

Előre is köszi a válaszokat és a segítséget.


2017. júl. 16. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Tejcukor esetleg gluténérzékenység miatt is lehet.

Inkább azt próbáld ki, hogy ha nem eszel semmi gabonafélét, akkor is puffadsz-e. Aztán próbáld ki tejtermékekkel is

2017. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Cukorbetegség, pajzsmirigy probléma, de nőgyógyászati probléma is okozhatja, de valami élelmiszer allergia is.
2017. júl. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!