Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexias lennek?

Anorexias lennek?

Figyelt kérdés
Sziasztok lehet furan fog hangzani.... fogyoztam vagy is inkabb nem igazan ettem mert igazabol nemh neztem utana mi is az a dogyokura mert nem erdekeltek a dolgok csak a gyors fogyas amkt mar kissé banok mert le gyengult a szervezettem tehát 58kg voltam abol le fogytam 12kg-ot most vagyok 46kg ami nem is lenne baj csakazt erzem hogy alig tudok jarni alandoan szarad a szam mar nem is tudok ugy etkezni mint egy atlag ember ma mar normalidan akartam enni de egyszeruen nem megy az ebed utan nagyon fajt a hasam hat be valom 8honapig nem kellet volna eheztetni magam ..de igazabol orulok hogy le fogytam csak teleg felek hogy begeg leszek most mar meg probalok rendesen enni kezdnem jughurtal es aztan nehezebb ezelekke remelem nem vagyok anorexias...

#anorexia #remelem nem
2017. júl. 17. 00:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasert tabon nehez vele irni..
2017. júl. 17. 00:05
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az anorexia testképzavar. Te nem gondolod magad kövérnek, csak nehezen állsz vissza. Amúgy ha 8 hónap alatt ment le az a 12 kg, akkor az nem volt olyan durva fogyókúra. Jó az, amit csinálsz, próbálod növelni az adagokat. Csak így tovább!
2017. júl. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kosziii :** a segitseget amugy mindig le fogytam aztan mindig vissza jott :D hehe
2017. júl. 17. 00:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Kicsit több dolog az anorexia.

De azért vigyázz ezekkel a gyorsan le akarok fogyni dolgokkal. Mert mindent fogozatosan kell. Rossz ötlet volt ez az éheztetés dolog.

2017. júl. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat csak az hogy alig tudttam jarni ma is mar nem akarom de enni is olyan nehez ... de mind1 mindenhez akarat kell :)
2017. júl. 18. 22:08
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :*
2017. júl. 18. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!