Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A palackos ásványvízben...

A palackos ásványvízben ugyanúgy vannak hormonok mint a csapvízben? Van olyan viz amibe nincs?

Figyelt kérdés
2017. júl. 26. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
a csapvízben sincsenek hormonok
2017. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 grematiko ***** válasza:
100%
Gleccservíz.
2017. júl. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 kriszpo ***** válasza:
Nem értek a témához, erről még nem hallottam, de valószínűsítem, hogy ha vannak, akkor sem rövid, sem hosszú távon nem egészségkárosító hatasúak, tekintettel az arányokra. Mellékesen: most már 99%-ban csak ásványvizet iszunk, mert jobb az íze és tisztább is (bár ez nem mindenhol igaz). Amúgy is a mai világban van ezen kívül még jó pár dolog, amitől meg lehet betegedni vagy meghalni.
2017. júl. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Peter Drag ***** válasza:
2017. júl. 30. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

@ Peter Drag - ugye nem gondolod, hogy bárki is komolyan veszi az ilyen cikkeket, aminek semmi alapja sincs, csak egy-két újságírónak szüksége volt egy "hatásos" cikkre és írt valami hülyeséget!


Ha bizonyítani akarsz valamit, akkor tudományosan elvégzett vizsgálatokat linkelj be, ne pedig "Pista bácsi" meg "Kati néni" véleményét!

2017. júl. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
47%
Az igazi ásványvizek több ezer méter mélységből származnak, ahová semmilyen gyógyszermaradvány és egyéb földi szennyvíz nem juthat el. Ilyen megközelítéssel csak annyi marad, hogy az üvegmosó vízből juthat be bármi is a betöltött ásványvízbe. Ha ez meg is történne, olyan kevés molekuláról beszélhetnénk, ami tényleg elhanyagolható. Szóval megnyugodhatsz. Nincsenek hormonok az igazi ásványvizekben!
2017. júl. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
OK én aggódós fajta vagyok de kösz mindenkinek aki válaszolt
2017. júl. 30. 22:00
 8/13 anchor76 válasza:
0%

készíts magadnak desztillált vizet, ha igazán tiszta vízre vágysz. egészen kellemes íze van. vehető ilyen berendezés. én ha a fülöpszigeteken vagyok, csak azt iszom, simán lehet venni palackozva csakúgy mint a tisztított vizet. beszéltem kint egy orvossal, ő azt mondta a deszt víz nagyon egészséges, a babáknak csak azt ajánlják ott. idehaza félnek tőle az emberek :)

(érdemes amúgy elolvasni amit a WHO ír ebben a témában.)

2017. aug. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi még meggondolom
2017. aug. 1. 18:31
 10/13 aron2004HU válasza:
A palackos ásványvízben biztos nincs viszont vannak olyan országok ahol nem jó a víz tisztító rendszer és ezért található benne hormonok ezért olyan férfi is van aki mellett kezdett el növeszteni mert a csapvízben amit ivott női hormonok voltak. Viszont nem kell aggódni magyarországon ilyen nem fordulhat elő sőt szinte Európában se, de Horváth országban vannak olyan helyek ahol jobb ha nem iszol a csapból.
2017. aug. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!