Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy hónap alatt felszedtem...

Jeverezi kérdése:

Egy hónap alatt felszedtem tíz kilót. Hogyan szabadulhatnák meg tőle gyorsan? 22/F

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok és most sajnos itthon töltöm a napjaimat egy hónapja és sokat eszek minden nap folyton éhes vagyok és most Július 1-óta sikerült tíz kilót híznom. Ismerőseim mondják mennyire meghíztam és hogy sokat eszek.


Most nem tudom hogy ezt hogy fogyjam le? Vagy érdemes egyáltalán? Régebben is volt hogy ár hónap alatt híztam 15-20 kilót de akkor kihánytam az ételt és végül sikerült leadnom a súlyfelesleget amit orvos is mondott hogy van rajtam.


De most nem akarok megint hánytatni meg hashajtókat bevenni ezért kérdezem mi a teendő ilyenkor? Legalább annyit hogy ne hízzak tovább?



2017. aug. 1. 20:42
 1/10 anonim válasza:

Kezdj el edzeni. Egy kis plusz súly remek energia forrás a mozgáshoz.

Fekvőtámasz, felülés, húzódszkodás ha van rámódod, némi futás remek kezdésnek. De igazából bármi sport jó amit élvezel, én pl box zsákot püfölöm.

2017. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem! Az a baj hogy nem szeretem a fárasztó dolgokat így a sportot se nagyon
2017. aug. 1. 20:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyél kevesebbet.

Ha 22 éves létedre már többször híztál 3-4 nap alatt 1 kilót és ezt folytatod, akkor 20 év múlva temetésre mész. Olyanra, amin neked nem kell álldogálnod közben.

2017. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp se hánytasd magad :O lefogadom h nem olyan vészes a helyzet. Egy kis extra súly meg amúgy is szexi egy férfin
2017. aug. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3-as nem hinném mert súly miatt még senki se halt meg.
2017. aug. 2. 11:05
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es köszönöm de nem tetszik nekem jó barátaim és ismerőseim szerint akkor a a hasam mint egy disznónak
2017. aug. 2. 11:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én a kövér barátaimat nem disznóztam le soha... meg senkit ha már itt tartunk.
2017. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem halt meg a súly miatt. Talán nézz utána, hogy mit okoz a túlsúly, valamint a hirtelen súlyingadozások.
2017. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha keresnél orvost, aki kezeli a bulimiádat? Merthogy ha hánytatod magad, erösen az van.
2017. aug. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha mutatsz képet könnyebb ítélkezni.
2017. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!