Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnam leadni az alig...

Hogyan tudnam leadni az alig 2 honap alatt felszedett 10 kg-ot?

Figyelt kérdés
Tippeket kernek szepen :) sajnos amilyen gyorsan feljott, olyan lassan tudom lefogyni :(
2017. máj. 23. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Sürgősen hagyd abba, amit ez alatt a 2 hónap alatt csináltál.
2017. máj. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zsírégető diétával és rendszeres edzéssel :) És így még viszonylag gyorsan is lemegy majd.
2017. máj. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Napi 2-3liter víz, sok gyümi-zöldség, hal vagy kis zsírtartalmú húsok, pl a szárnyasok. Gabonák segítik a bélműködést, szóval zabpehely, teljes kiörlésű pékáru, rízs, bulgur, couscous. Heti 2-3óra sport legalább.

Lehet bűnözni is, nem lehet 0cukorral és édességgel élni, de az sem mindegy, mi és mennyi. Ez már csak saját tapasztalat, de én azt vettem 3szre, hogy leginkább a péksütik hízlalnak, sokkal jobban, mint pl egy sor csoki.

2017. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Legfokepp az utolsonak:)
2017. máj. 25. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!