Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Változókorban a táplálkozástól...

Változókorban a táplálkozástól (is) függ, hogy a nők elkezdenek "mamásodni"?

Figyelt kérdés
Anyukámnak is nagyobb lett a hasa, pedig próbál figyelni arra, hogy mit eszik, de így is változik az alakja is. Meg ha körül nézek, és az 50 körüli nők akár tornázni járnak, akár figyelnek arra, mit esznek, hasonló egymáshoz az alakjuk... olyan mamás. Ezt mivel lehet kivédeni, ha lehet egyáltalán?
2017. aug. 4. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Dehogyis mamásodnak. Vannak nagyon csinos, vékony nők még 70 éves korban is. Van, aki 50 körül kezd el gyúrni s persze hű de izmos nem lesz, de mamásnak sem mondható...

Ha megfelelően eszel, nem leszel nagyobb, mégis miből?


Némi torna és figyelem nem jelenti azt, hogy ne enné túl magát az ember...


Persze némi fizikai változás van, ez elkerülhetetlen.

2017. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos genetikától függ ez is, mint annyi minden. Van aki mamás lesz, van aki nem. Minél idősebb valaki, annál kevésbé támogatja a hormonrendszer az egészséges testalkatot. Persze lehet korrigálni életmóddal, táplálkozással, de nagyobb erőfeszítéseket kell tenni, mint fiatalon.
2017. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mármint nem is az, hogy vékony, bocsi, nem erre gondoltam. Hanem, hogy arányos. Nekem csinosak a teltebb nők is, csak mondjuk idősebb korban kicsit aránytalanabbak lesznek, holott pl. anyukám is tudom, hogy arányos volt fiatalabb korában. Idősödve pedig Nagyobb a has, laposabb a fenék (nyilván) meg vékony láb. Ilyesmiket figyeltem meg. De persze én ettől függetlenül is szépnek találom őt. Na de köszi a válaszokat! :)
2017. aug. 5. 13:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyilván genetika is, de igazán nagy nem lesz a has, ha egészséges az ember és nem hízik el.

A lapos fenék s a vékony láb edzéssel korrigálható, persze megvannak a határok, ha a genetikánk se segít, akkor kevesebbet érhetünk el, de valamit azért igen.

Amúgy a vékony láb a legtöbb fiatal nőknek az álma... Szerintem inkább az izmos a jó s 50 évesen azért még meg lehet odani, hogy ne nézzen ki rosszul, már ha az egészség megvan. Egyre többet kell tenni érte, az tény, de megoldható.

2017. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent az a próbál figyelni...?
2017. aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyílván egyszerű azt mondani, hogy genetikától függ, mint minden más, de az az igazság, hogy a levegőtől nem hízik senki...

A "próbált figyelni rá mit eszik"... nem elég... tudni kell mit eszel és milyen céllal... amúgy 1#nél a pont.

2017. aug. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!