Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan értelmezzem a táplálék...

Qw17 kérdése:

Hogyan értelmezzem a táplálék tolerancia vizsgálat eredményét? (képek)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Az érdekelne, hogy amibe elértem, valamennyi értéket az adott táplálékkal szemben, akkor azt egyáltalán ne is fogyasszam? Persze, mindenképp elmegyek dietetikushoz, átbeszélni az egészet, de addig is, hát ha valaki jobban ért hozzá mint én. Annyit még leírnék, hogy azért csináltam az egész tesztet, mert az utóbbi időben, levertség, fáradtság, kiütések (csalán-ekcéma), jelentkeztek rajtam, és elvileg ezt a glutén is okozhatja. Azért is érdekelne a dolog, hát ha van valakinek ebbe is tapasztalata.


2017. aug. 11. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Szakorvos segítségével.
2017. aug. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hűha, sok mindenre van intolarenciád.
2017. aug. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tedd át a kérdésed az Egészség kategóriába.
2017. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A vizsgálat remélem nem úgy zajlik, hogy ezeket ott együltő helyünkben végig kell enni :)
2017. aug. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem úgy zajlik. Vesznek le egy kicsi vért és azon tesztelik le. 8-10 napot kell várni az eredményre.
2017. aug. 12. 21:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem egyenlő a lisztérzékenység vizsgálattal. Arról itt találsz egy leírást, vagy akár a laborok listáját, ahol meg tudod csináltatni:

[link]


Ettől függetlenül egy próbát megér, hogy a kereszttel megjelölt ételeket elhagyod. Nekem nem ért semmit, remélem, hogy neked fog.

2017. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!