Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet amiatt nagy koldoktol...

Lehet amiatt nagy koldoktol felfele, a felhasam, hogy lassú az emésztésem?

Figyelt kérdés
Nehezen nagyvécézek amióta megszülettem, és a kisgyermekkori képeimen is már kidudorott fennt a hasam, hasonlóan mint egy nagy sörhas, csak nem akkora. De amúgy, vékony voltam, de a hasam hatalmas, kb mint a nagyhasú 50 éves nénik, akiknek a hasuk az nagy de a combjuk alig van. Sosem szerettem sokat inni, és nagyon lassú az emésztésem. Összefüghet ez a nagy hassal?

2017. aug. 13. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp sok folyadékot kellene innod. Legalább 2 litert naponta. Este frissen kifacsart narancslevet ajánlok. Sokan azért esznek este joghurtba, vagy gyümölcslébe téve 1-2 evőkanál lenmagot, vagy chia magot, hogy legyen széklet. Miket szoktál enni? Ne egyél sok szénhidrátot, egyél sok párolt zöldséget, és gyümölcsöt.
2017. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ott is vannak belek, úgyhogy igen. Kisgyerekeknél teljesen normális a kidomborodó has, bizonyos mértékig még felnőtteknél is (alkati + izomzat kérdése is lehet). Azért lehet, hogy érdemes lenne javítanod a táplálkozásodon, több mozgás, torna is segíthet. Az ivás nem biztos, hogy sokat számít (nálam semennyit sem, csak a kaja és a mozgás), de attól még érdemes arra is odafigyelni.
2017. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!