Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék lefogyni hogyan...

Szeretnék lefogyni hogyan tudnám ezt a legkönnyebben elérni?

Figyelt kérdés

A suliba elég sokat cikieztek hogy kövér vagyok stb. És most szeretnék életmódot váltani vagyis lefogyni. Ezen a héten napi 4 órát edzettem (mivel edzőtáborba voltam és délelőtt 2 óra és délután 2 óra edzés volt). És azt szeretném tőletek kérdezni hogy hogyan tudnék a legkönnyebben fogyni 5-6-7 kilót? (Főleg a comb és hasrol szeretnék fogyni)


Pár dolog magamról:

- 170 centi vagyok

- 55 kiló

- 20 százalék zsír van rajtam

És tudom ez nagyon jónak tűnik még azthiszitek vékony vagyok pedig egyáltalán nem. Előre is köszönöm annak aki segít ennek érdekében.


Szeptembertől edzésterv:

Hétfő: Úszás 1 óra

Kedd: Atlétika (?)

Szerda: Atlétika Másfél óra

Csütörtök: Úszás 1 óra

Péntek: Futás (?)

Szombat: -

Vasárnap: Futás (?)



2017. aug. 17. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy, akkor nem kell fogynod ilyen testzsírszázalékkal. Ha fiú, akkor kéne rád némi izom, mert a súlyod igazán nem sok.


Mindenkinek más a könnyű vagy egyáltalán szabad akaratból lehetséges fogyás. Megfelelően laktató étel, elosztás, hogy kalóriadeficitben is jóllakj, szerencsétlenebbeknek akarat az éhség elviseléséhez, ha az még nem okoz nekik gondot (mert pl. ha én éhezem, akkor az alvásom pocsék lesz s úgy ébredek, hogy inkább legyek akár kövér, de ez nem élet. ilyenkor valamit változtatni kell). Mozgás nálad van, az jó.

2017. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 steakbear válasza:

Nincs olyan sajnos, hogy könnyű fogyás, van akinek nehezebb és van akinek könnyebb, genetika függő. Ugyanígy sajnos olyan sincs, hogy egy testrészről fogyunk specifikusan. Például ha sok olyan gyakorlatot csinálsz ami hasizomra megy nem fogsz hasból fogyni, ez egy tévhit.


Nagyon fontos a megfelelő alapok lefektetése mielőtt diétázni kezdesz. Az alábbi két linket tudom neked ajánlani, kérlek, olvasd el őket és alighanem az összes kérdésedre választ fogsz kapni. (Illetve nyugodtan szemezgess az oldalról, nagyon informatívak a cikkek)


Diéta alapok:

[link]


Mozgás alapok:

[link]


u.i: A futás nem a legjobb ha fogyni szeretnél, hogy mi a megoldás arra választ kapsz a második linken. Sok szerencsét és kitartást!

2017. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

SteakBear

Köszönöm tényleg nagyon hasznosak voltak :)

2017. aug. 17. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy lehet valaki 170 centi és 55 kg, és azt mondja, nem vékony. Max ha csupa háj az illető, de akkor a testzsírod nem 20% lenne.... sehogy nem áll össze.


Amúgy meg hasról az fogyaszt, ha sokszor, kis adagokat eszel egy nap, cukormentesen és lassan felszívódó szénhidrátokkal.

2017. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A combjaim teljesen őszérnek és a hasam nagyon nagy. Nem, nem én látom magam kövérnek tényleg az vagyok.
2017. szept. 4. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!