Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni, hogy...

Hogyan tudnék hízni, hogy alig ehetek?

Figyelt kérdés

169 centi vagyok, és már 48 kiló. Egy hete csak levest eszek.

Fájt a fogam, akkor még csak-csak lement valami szilárd is (bár utolsó három napban már az sem), aztán kiműtötték kettő fogamat, és most csak pépes dolgokat ehetek.


Viszont nagyon nem tetszik, ahogy kinézek, és erőm sincs de legalább egy hétig még nem ehetek semmi szilárdabbat, sem joghurtot sem sajtokat.


De a leves, meg a krumplipüré (tej nélkül, natürlich) NEM ad elég kalóriát, főleg, hogy egy óra, mire elnyammogom.



2017. aug. 18. 11:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe, hogy tej helyett én mandulatejet/rizstejet használtam amikor ugyanilyen helyzetben voltam.
2017. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A kisfiam "bébiétele" jutott még eszembe, amit én készítettem neki: levesben puhára főtt zöldségek (répafélék, karfiol, karalábé, sütőtök, kelbimbó, brokkoli stb.) és főtt csirkeszárny kicsontozva (hús+bőre), ezt összeturmixoltam.

Lehet, hogy kicsit bizarr, de elég laktató. Én ezt enném, ha ilyen helyzetbe kerülnék, plusz tojásturmixot (nem tejjel), velős rántottát, tőkehalmájat, avokádópürét, gyümölcsöket pürésítve, vagy kókusztejes gyümölcsturmixokat.

2017. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Már csak három nap, hálisten...

Holnap mexikoi, abbol a darált husit meg a sajtot elnyammogom, de hoztam mogyorovajat, neg keksz is lemegy hálisten.

De ma meg iszonyu hányingerem van (páromtól sZedtem össze) és nagyon félek, nehogy hányjak... tiszta szivás :)

2017. aug. 19. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!