Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek a protein....

Mi a véleményetek a protein. Buzz 100 whey táplálékkiegészítőről?

Figyelt kérdés

A párom elkezdte használni ezt az étrendkiegészítőt és én ugyan abszolút negatív véleménnyel vagyok róla, kíváncsi vagyok mások, akik esetleg használják vagy "benne vannak a szakmában" és esetleg sokkal többet tudnak mondani az ilyenekről, azok mit gondolnak róla. Hozzáteszem én azért vagyok ellene mert szerintem káros. Vagy legalábbis nem megfelelő használat / életmód mellett nincs jó hatása. Olvastam róla elég sok rémtörténetet illetve egy ismerősömnek sajnos emiatt Treacher collins szindrómás gyermeke született. Félek, hogy komolyabb baja lehet tőle és bár férfi elsősorban nem csak az impotenciára gondolok.


Ti hogy látjátok?



#veszély #táplálékkiegészítő ##protein_buzz 100 whey
2017. aug. 18. 17:58
 1/2 Impostor válasza:
Én most akartam venni az ára miatt. Kicsit rákerestem, hogy kiféle-miféle cég ez. Sajnos semmi de semmi infót nem találtam róla, így számomra ez egy noname termék. AZt kutyulnak bele, amit akarnak. Alég belőni az árát az éppen legolcsóbbra és már viszi is a nép. Maradok a myproteinnél egy hajszállal drágább de tudom hogy egy nemzetközi márka.
2018. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Protein Buzz nem egy no-name márka kedves első, hanem a BioTech USA almárkája, annyi a különbség, hogy ez nincsen hypolva, nincsen extrás csomagolása, se nagyon komoly marketing körülötte. Így viszonylag olcsóbb is emiatt. :)

Ízre egész jó, oldódása nekem teljesen szuper volt. Összetételben is okés

2019. okt. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!