Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Protein Buzz vélemény?

Protein Buzz vélemény?

Figyelt kérdés
Builderen most 3,178kg 10k.
2017. júl. 11. 15:48
 1/6 Klanwarrior ***** válasza:
100%
Én megvettem, tegnap óta ez a napi adagom. A csokis isteni,bár nem ez a lényeg. Gondolom, hogy az van benne, amit írnak, mert a Biotech gyártja elvileg.
2017. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anno kaptam termékmintát. Elég jó fehérje. Íze tökéletes, oldódása szintén, ára nevetségesen alacsony. Legjobb szerintem.
2017. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket, hasznos volt!!😊
2017. júl. 11. 21:36
 4/6 Impostor válasza:
29%
Én most akartam venni az ára miatt. Kicsit rákerestem, hogy kiféle-miféle cég ez. Sajnos semmi de semmi infót nem találtam róla, így számomra ez egy noname termék. AZt kutyulnak bele, amit akarnak. Alég belőni az árát az éppen legolcsóbbra és már viszi is a nép. Maradok a myproteinnél egy hajszállal drágább de tudom hogy egy nemzetközi márka.
2018. ápr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Impostor válasza:
Itt találtam plusz infót: [link] Szóval a BiotechUSa gyártja. Bár nem tudom miért nem saját márkanév alatt.
2018. ápr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt a BioTech a Builder Shopnak gyártja, csak ők árusítják.
2018. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!