Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek hogy nagyobb...

Mit tegyek hogy nagyobb fenekem legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok 16/L

Vagyok gyerekkorom ota mozgok es most is olyan suliba jarok ahol a napi 2x tesi megvan es azert kemeny a megszokottnál. 42 kg vagyok es 156-7cm.. azt mondják rám törékeny de csinos .. nos nekem az a bajom hogy csipőm nem igazán van seggem sem es mellem is alig. nagyon rosszul érzem magam mikor a baratom meg nez egy masik not ugy a szeme sarkabol.. vagy ha barmi olyat latunk egyutt mondjuk egy not a tv be akii leveszi a polojat es a szep melle latszik... én is szeretnék nagyobb feneket a mell vegulis nem izgat de feneket szeretnek..hizni nem igazan tudok ha igen a combomra megy es erdekes modon a fenekemre nem.. mit tegyek :(


2017. aug. 18. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a lehető legjobb az lenne, ha keresnél egy jó személyieddzőt. Persze ez pénzes, de segítene egyéni étrendben, és edzésben.
2017. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagysúlyos edzés, ha nem akarsz ki tudja, hova hízni... Az izmos fenék amúgyis jobb, mint a hájas, hiába kerek (zsír persze úgyis van rajta, a fenéken tipikusan sok van, ki van párnázva. sajna ettől még nem mindenkinek szép kerek, az genetika).
2017. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kimaradt, hogy természetesen kalóriatöbblet is kell az edzés mellé - s elég fehérje, mint mindig.
2017. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Leggyorsabb konditermi edzéssel tudnád elérni.Teljes testes edzés heti háromszor progresszióban és kalóriapluszos testépítő táplálkozás.Neked kb 1800 kalória elég is lenne,hogy 8-10 hónap alatt elérd a célod.
2017. aug. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!