Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Találkozott vki ilyen problémá...

Kfecó kérdése:

Találkozott vki ilyen problémával? Minél több étel van a beleimben, annál jobban gázosodok ez reggelig el is tart. A wc után estig el vagyok. A széklet állaga a normáltól eltérő, laza.

Figyelt kérdés
Persze voltam dokiknál, és vizsgálatokon, nincs szervi baj, de egyszerű mondani IBS-ed van. Most jelenleg azt találták ki hogy szénhidrát érzékeny vagyok.Valakinek valami ötlete?

2017. aug. 21. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Nekem egyfolytában finganom kell, ha sokat eszek, legtöbbször húsoktól van, de néha, ha pl. sok kenyeret eszek akkor is. Szerintem nem kéne foglalkoznod vele.
2017. aug. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én sajnos ugyanígy vagyok, és nagyon kellemetlen ez szerintem. Persze én sem foglalkoznék vele ha egyedül lennék, de ugye nem egyedül vagyok általában, az embernek családja is van...

én azt vettem észre hogy minél inkább este gázosodok. tehát a reggeli, dél előtti evés talán alternatíva lehet

2017. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

hasonlóan voltam én is

nekem (főleg) a több testmozgás és a levendula/kamilla tea mix segített (bármilyen édesítő nélkül)

és talán az aktív szén tabletta, amit nem merek tutira mondani(haspuffadás elmulasztónak) de az biztos hogy nem ártott

2017. szept. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!