Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bármennyit eszek nem tudok...

Bármennyit eszek nem tudok hízni. Van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
28éves vagyok,mindig is vékony testalkatú voltam.... 185cm és 63kg vagyok. Tavaly voltam teljes vérképen,teljesen egészséges vagyok szerencsére! Idővel változni fog ez vagy ilyen az alkatom és törődjek bele?
2017. szept. 6. 22:24
 1/5 Roflkopter ***** válasza:

Lehet, hogy rengeteget eszel, de nem eleget. Akkor fogsz hízni, ha többet eszel, mint amennyit elégetsz.

Sportolj valamit, megnöveli az étvágyad és izmot is építhetsz, amitől vastagodsz kicsit.

2017. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyit eszel? Van, akinek eleve is sok kell s olyan is, aki extrém mennyiségtől sem tud észrevehetően hízni, mert begyorsul a sok ételtől az anyagcseréje. Van, akinek rosszul hasznosul az étel, de az látszik, az nem tart súlyt normál s extrém evésnél is.


Első körben egyél többet, de nem árt, ha edzel is (persze akkor még többet kell enni, ami nem mindenkinek egyszerű, az edzés nem feltétlenül növeli az étvágyat, éhséget). Gondolom, izmot akarsz felszedni, mert az a jó, de amúgyis ez az, amit a szervezet nem tud elkerülni, ha sokat eszel. A zsírosodást igen, de ha rendesen edzel, pihensz és eleget eszel, akkor muszáj izmosodnod, ha van hova, hacsak nincs valami extrém ritka betegséged...

2017. szept. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Cso!

En is ilyen vok. 186 cm, 63 kg. Semmi gond. Van elet 64 kilo alatt is. Gyors az anyagcsered. En mar probaltam tomegnovelo porokat is. Semmit nem er. Viszont rohadt finom tejjel meg egy extra pupos evokanal cukorral. :)

Egy dekat sem hiztam. Szivjal fuvet neha. Az biztosan csinal extra etvagyat. Bar nekem az sem segitett, de neked meg bevalhat.

2017. szept. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindig zsír után edd a szénhidrátot és sok szénhidrát legyen, de arányaiban több zsír...

Így biológiailag lehetetlen, hogy ne hízz.

2017. szept. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze csak ha a kcal keretedet túl is léped
2017. szept. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!