Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék többet hízni?

Hogyan tudnék többet hízni?

Figyelt kérdés

A problémám,hogy keveset bírok enni mert ha többet eszek,visszajön...

Viszont nem akarok elhízni hanem ink seggre,comb,kar,vállra hízni./remélem sejthető mire gondolok/

Tudnátok ételeket,illetve otthon is elvégezhető "edzés "tippeket adni,hogy hogyan lehetséges.

Saját tapasztalatot,véleményt elfogadok,sőt érdekel is.



2017. szept. 7. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egészségtelenül vékony voltam fiatal koromban. 17 évesen döntöttem el, hogy ez így nem mehet tovább! Nekem sem volt sok étvágyam, viszont eég hiperaktív gyerek voltam. Végül a megoldást a kemény súlyzós edzés jelentette! Persze ésszel, fokozatosan de relatíve nagy súlyokkal edzettem (alacsony ismétlésszámot jelent a nagy súly inkább) Az első hónapban még sajnos fogytam 2 kilót, de aztán megjött a kedv, az étvágy és szépen elkezdtem hízni, növekedni. Nekem ez vált be olyannyira, hogy a mai napig űzöm a sport ezen válfaját! Próbáld ki, veszteni nem lehet vele ;)
2017. szept. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Én is hiperaktív vagyok *-*

Mindenképp kipróbálom.

Esetleg valami tanács,hogy ha megeszem az ételt,ne is jöjjön ki ?

:/ Mert sokszor visszajön....

Nincs meg az inger h lenyeljem .

:(

2017. szept. 12. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!