Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik a jobb fehérjepor a...

Melyik a jobb fehérjepor a szója fehérje izolátum, vagy a sárgaborsó fehérje izolátum?

Figyelt kérdés
Én azt hallottam, hogy a sárgaborsó jobb, mivel sokkal kevesebb méreganyagot tartalmaz (proteáz-inhibitorok), és nem allergén.
2017. szept. 22. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
A természetes táplálékok a jobbak. Én akkor se ennék ilyen porokat, ha fizetnének érte.
2017. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem jók ezek a porok, mivel így jól be lehet állítani a fehérje/szénhidrát arányt az étkezésnél (főleg, ha valaki vegán, vegetáriánus, mivel, akkor húst nem ehet, de növényi fehérje porokat igen.)
2017. szept. 22. 20:53
 3/6 A kérdező kommentje:
De mondjuk ezek a porok is "természet azonosak" (mivel kell hozzá természetes alapanyag). Olyanok mint a bébi tápszerek, vagy a tejporok.
2017. szept. 22. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Természetesen dobd ki a pics*ba! Minek szenyezed a szervezeted táplálék kiegészítőkel?
2017. szept. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A fehérje kell a szervezetnek. Fehérje nélkül lelassul az anyagcsere (mozgás mellett meg betegségek alakulhatnak ki). És mivel fogyózok, illetve a por egyszerűbb (és egy kicsit olcsóbb is), mint a húsok többsége (amit lehet mindennap fogyasztani, meg ugye azt kell tárolni is, ki kell sütni, a port csak vízzel kell elkeverni és kész is van.) Mondjuk a szóját kezdem háttérbe szorítani (sok negatívumot hallottam róla), inkább tejsavót/tejfehérjét iszok (arról sok pozitívumot hallottam).
2017. szept. 26. 22:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Kenyérbe nagyon sok fehérje van , egyél azt :) Ki tudja milyen vegyi anyagok vannak abba sz@r porba.
2017. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!