Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyek azok az ételek, amiket...

Melyek azok az ételek, amiket nem kifejezetten szeretsz, de azért megeszed?

Figyelt kérdés
És milyen rendszerességgel eszel ilyet?
2017. szept. 24. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Spenótfőzelék. Amikor van itthon (1-2 havonta), de csak keveset. Mivel nagyon-nagyon hasznos számomra, magnéziumszegényen eszem meg ilyenek. S nem szeretek túl sok kiegészítőt szedni. De dolgozom a problémám. Nem tartom rossznak a spenótot, csak unom, megfelelő receptet még nem találtam.

A sárgaborsófőzeléket is unom, de azt nem is eszem, mert nincs olyan tápanyagtartalma, ami miatt fontos lenne.

Ha már itt tartunk, a húst is unom, de azt szeretem, úgyhogy nagyon ritkán eszem, de akkor élvezettel.


De az étkezéseim 100%-ában jókat eszem (még akkor is, ha van közte 5 dkg spenót, nem az teszi ki a zömét).

2017. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a spenót mint az elsőnek. Már mikor főzöm is kivagyok. :-) De megeszem mert egészséges, a férjem és a gyerekek meg szeretik :-)
2017. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rizses hús, ludas kása. Ha egy mód van rá, bele sem eszem. A spenótot, és a sóskát még meg-meg eszem.
2017. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt edd ami jól esik, legyen elég fehérje és vitamin tartalma!
2017. szept. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!