Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha a reflux akkor kezdődött...

Ha a reflux akkor kezdődött amikor kifejezetten odafigyeltem a diétára akkor nem is a táplálkozásba van a hiba?

Figyelt kérdés

Aztán elmúlt egy pár napig/hétig váltakozva és visszatértem a sima táplálkozásra, kenyérrel, gabonával kiegészítve, ritkán édesség..


persze a reflux ugyanúgy jelen van(a csendesebb fajta, silent reflux), azóta a torkomban van egy állandó idegesítő érzés..


de most akkor mindez a stressz miatt?

De akkor a tesóm aki sokkal keményebb egyetemen tanul őt feltehetőleg sokkal több stressz éri, ő benne miért nem alakult ki ez?

Genetikusan nagyon érzékeny vagyok a stresszre vagy mi?

Fiatalabb koromban még 10-12 évesen is éreztem ezt amikor a legnagyobb bajom az volt, hogy néha már az öngyilkosság gondolata keringetett, mert egyedül éreztem magam, de sosem mertem megtenni, mert annyira nem volt durva..az a furcsa viszont, hogy akkor ennek ellenére kevesebb panaszom volt akkor, szinte volt olyan félév-év mikor nem is fájt a hasam, nyugodtan ettem mindent, nem volt az, hogy húú most ehetek e vagy nem..aztán ahogy középiskolás lettem, egy kicsit javult a közérzetem átlagosan de mégis mintha az emésztésem romlana..és most itt vagyok, nem azt mondom, hogy normálisnak tartom magam pszichésen, úgy normálisnak, hogy mindig normálisan viselkedem, nem furán..


de nincs olyan hatalmas gondom az élettel, az agyamba generált hamis stressz miatt van velem ez az állandó betegségnek nem nevezhető valami, vagy mi lehet?


21f



2014. nov. 16. 00:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!