Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Romlott kajától mennyi bajom...

Romlott kajától mennyi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Krumplipüré és töltött sülthús. A püré tejjel margarinnal készült. Kb tegnap délben főtt. Azóta csak fél órát volt hűtőben. Drága jó barátnőm betette a már egy napja kint rohadó kaját. Ez volt a vesztem.


A püré büdös volt. Olyan posvány/mosogatórongy berohadva szag. Előbb azt hittem a tiszta evőeszközök büdösek. Aztán éreztem h valami keserű. A krumpli. Kb egy púpos evőkanálnyit nyeltem le belőle. Ettem a húst tovább mire Kiderült mi van.


Valamennyi fokhagymakapszulát nyeltem le gyorsan és széntabit


2017. okt. 3. 00:17
 1/5 anonim válasza:
Ha nem vagy rosszul, nincs hányingered, semmi gond nem lesz szerintem. Tartós betegségtől legalábbis nem kell félned. Max egy enyhe hasmenés, de abból már biztos egy csomót túléltél. :D
2017. okt. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Kb 23:15 körül ettem, tehát alig több mint egy órája. Most nem eszek semmit (noha baromi éhes vagyok így meló után), h ne higítsam a gyomorsavam
2017. okt. 3. 00:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. Ennyitol egeszseges ember meg csak egy enyhe etelmergezest se kap. En pl siman megeszek egy napos kajat hutes nelkul, ha nincs latszolag vagy erezhetoleg semmi baja. Sose lettem meg tole rosszul. Mondjuk en jol atmelegitek mindent, a hutott kajat is.
2017. okt. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
A semmitől az elhalálozásig bármi lehet.
2017. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos, hát komolyabb baj nélkül túléltem.
2017. okt. 6. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!