Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális étkezésnek számít egy nap?

Figyelt kérdés

Reggeli: egy 7days

Egész napra egy xixo üdítő 2 literes

Ebéd: Egy sajtos tejfölös lángos

Ebéd, és vacsora között: pár szem szöllő

Vacsora: egy gyros pitában, vízzel vagy kólával.


Reggel 1,5 km-t sétáltam, illetve délután.


Kérlek ne cikizzetek. Tudom hogy egy kicsit túlzásba viszem a cukros üdítőket, de kóla vagy xixo nélkül nekem nincs élet(1 héten minimum 3db 2 literes üveg)


2017. okt. 3. 15:37
 1/10 anonim válasza:
Szia! Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ez szörnyen rossz! Ha csak egy naprol van szo akkor belefér, de ne csinald tovabb. Reggelinel 7days helyett inkabb tojas, zoldseg vagy zabpehely, ilyenek, ha nincsen idod elkészíteni akkor este egy szendvicset magos zsomibol keszits. Dettó ebedre es vacsorara is ervenyes, sokkal egeszsegesebben kene enned, nem tudom hany eves vagy, de biztosan megoldható.
2017. okt. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Csak a mai napról van szó.


Egy másik napom amikor kevesebbet eszem:

Reggeli: Két szendvics felvágottal

Egész napra : 2 literes ásványvíz


Ugyanígy a 1,5-1,5 km séta


Ebéd: ezt sokszor kihagyom.


Vacsora: Főtt tojás, esetleg virslivel,

Vagy bundáskenyér tejával


14/L


Ezek a mindennapjaim

2017. okt. 3. 15:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi a cèlod? Mert a leirtak alapján a fogyàst kizàrhatjuk.
2017. okt. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem semmi. Csak egy egyszerű kérdést tettem fel, hogy ti mit gondoltok erről. Fogyni nem akarok jelenleg. Meg vagyok elégedve magammal. :D
2017. okt. 3. 15:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem hangzik jól, enyhén szólva. Rossz a tápanyagbevitel s a másik napod elég kalóriaszegénynek is tűnik. Ha nem akarsz fogyni, akkor azért egyél rendesen, ami a mennyiséget illeti (gondolom, nem vágsz be 10 tojást este meg effélék), a minőséget pedig mindenképpen javítsd meg...


A te életed, de nem hinném, hogy nehéz lenne akár teljesen lejönni a cukorról, sokunknak egyik napról a másikra ment, a testednek pedig nincs szüksége rá. De ez a te döntésed, csak azt akartam kifejezni, hogy az indoklásod elég gyengének tűnik. Sokat tud változni az ember, még az ízlése is adott esetben.

2017. okt. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Teja :D dijót nem eszel?

Na joo nem cikizlek.:D

Ha nincs kulonosebb celod, amit el szeretnel erni, ezt tukrozi a taplalkozasod is, ez a velemenyem.

De amugy meg ha nem is szeretnel sem fogyni, sem izmosodni, ez nem szamit egeszsegesnek. Rossz a makro elosztasod, rendszertelen. Hat kivancsi voltal, ez a velemenyem.:)

2017. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2017. okt. 3. 16:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Röviden, tömören: Egészségtelen!
2017. okt. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez valami rettenet.

Cukros üdítő, üres szénhidrát (lángos, csomagolt croissant), meg egy kis gyorskaja... rosszabb nem is lehetne.

2017. okt. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy kalap fos, nulla tápanyaggal.
2017. okt. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!