Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 165centi,50 kilós nő vagyok....

Drozsflor kérdése:

165centi,50 kilós nő vagyok. Túl kevés kalóriát viszek be mégis narancsbőrős vagyok és a hasamon van egy pici zsír is. Mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés

Szeretnék izmot építeni.

Vegetáriánus vagyok.

A kalóriaszámláló szerint túl kevés a kalóriám.

kb egy hónapja kezdtem el Tornázni, még csak napi 20 percet mozgok,de ráállok az egy órára, ha sikerül időt szakítanom rá.

Amiket eszem: Reggeli: müzli tízórai :szendvics általában salátával tojással, joghurt vagy banánk vagy müzliszelet,vagy péksüti. Ebédre mindig főtt kaját eszek, ami zöldségfasírtok,sajtfasírt,tészta,rizs,sültkrumpli,saláta,rántott sajt,heti 2x kb gyümölcs vagy paradicsomleves,zöldséglevesek tehát ehhez hasonló ételek. Néha egy kis nasival csalok(isler vagy chips)

vacsira tejet iszom és sajtot eszem vagy joghurtot.

Gyümölcsteát szoktam inni,vagy vizet.

Néha ha nagyon sietős a nap ritkán becsúzik egy két mekis sültkrumpli,saláta,vagy husi nélküli sajtburger.. Vagy pár hétben egy két gyorskajálda de általában sült krumplit eszem salátával,vagy falafelt,esetleg pizzát.

Valakinek ötlet?

Valami érzem,hogy nem jó.

A kalóriaszámláló szerint napi bevitel 800kalória körül, amiből lejön a napi aktivitás,és mozgás.


2017. okt. 4. 12:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!