Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha véletlenül ettem egy...

Ha véletlenül ettem egy kukacos csokiból attól nem lesz bajom ugye?

Figyelt kérdés
Valami apró kukacok lehettek benne állítólag (már kidobták, nem néztem meg). Nem hiszem, hogy bármi lenne ettől de azért érdeklődöm, már 1,5 hete hogy ettem a csokiból.

2017. okt. 6. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha mázlid van, semmi nem lesz, szimplán kijönnek az esti barnamacival, rosszabb esetben befigyelhet egy jó kis gyomormosás is (ha elszaporodnak a beleidben).
2017. okt. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ez most komoly? a neten semmit nem találtam erről...

honnan tudom ha így van? semmi tünetem nincs

2017. okt. 6. 18:38
 3/7 A Lakatos Lacika válasza:
0%

ha egy lepke lárvái voltak akkor jobb vigyázni vele, mert bebábozódnak és kikelnek pillangóként

ha fura csapdosó hangot hallasz vagy nyisd ki a szád vagy hátul csinálj helyet nekik, hogy kijöhessenek

2017. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Természetes fehérje forrás
2017. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A csokiban, ha volt is kukac, az benned sosem fog elszaporodni, élelmiszerkárosító, nem pedig b€lféreg. Ami emberben is elszaporodik, az nyers húsban (szalagférgek, trichinella) található.
2017. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös: Igen, én is így tudtam, de meg akartam kérdezni azért. Mesélték, hogy valaki evett nem jól megfőzött vaddisznóhúsból és a májába befészkelődött egy nagy típusú.
2017. okt. 6. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egy kifejlett bélférget megennél, abból se lenne bajod, a gyomorsav egy elég erős cucc, minden élőt szétmar, kinyír a csába... bélférget is csak a petéjével tudaz bevinni...
2017. okt. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!