Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Éhség rohamokk ellen mit...

Éhség rohamokk ellen mit lehet csinalni?

Figyelt kérdés

Már kb fél hónapja hogy folyamatosan rámtörnek éhség rohamok. Úgy 17órától kezdődnek és onnan egészen míg el nem alszom folyamatosan már már kínoz.

Pedig reggelizek és ebédelek is rendesen és vacsora után de van hogy előtte is előjön. Van hogy míg elpakolom a tányért amiről ettem és már megint éhes vagyok mintha semmit sem ettem volna, és ez így megy tovább... Már volt hogy azt csináltam hogy egy 1literes üveget kb 2-3szor is ujra kellett töltenem mert annyiszor ittam pár kortyot ahányszor csak megéheztem. De nem jött be ugyanúgy ittam de közben is éhes voltam tehát nem nagyon ért semmit sem. Amióta elkezdődött azóta 2kilót felszedtem és megakarom állítani ezt az egészet. Lehet hogy csak hagyni kéne hogy had legyek éhes de van hogy már görcsöl a hasam az éhségtől, és nembirom. Mitől alakulhatott ki ez? Hogyan állitsam le?


2017. okt. 10. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem vagy túlsúlyos, akkor egyél. majd ledolgozod, ha elmúlt. lelki oka is lehet.. éhes vagy valami újra... 2 evés között ,ha elmész edzeni azért az sokat jelent. mást nem tudok
2017. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy férges, felszívódási zavaros, hasonló?
2017. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok 54kg hát vannak macskáink lehetséges hogy tölük elkaptam volna?, bár nem tudunk róla hogy fèrgesek lennének. Rendszeresen járok eddzeni hetente 3x 2órákat de mégis hízok mellette.
2017. okt. 11. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!