Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kávétól furán érzem magam?

Kávétól furán érzem magam?

Figyelt kérdés
Ha iszok egy kávét akkor kb fél óráig jól vagyok tőle, utána viszont olyan üresnek és gyengének érzem magam kb fél-egy óráig. Ez normális? Nektek milyen érzést ad?
2017. okt. 12. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsi volt a koffein adag és leesik a vérnyomásod, a koffeinnek ugyanis van értágító hatása is.
2017. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok dolog normális, úgy látszik, rád így hat. Rám sehogy, max. az ürítést hozza előre, de nem élénkít, nem vagyok jobban vagy rosszabbul. S ez is normális, sokan vagyunk ilyenek. Néha enyhíti a fejfájást, ezt is az értágító hatásának köszönhetően.
2017. okt. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ne idd. A kávé a legfeleslegesebb idiótaság, mert ha nem lenne, akkor is lenne emberiség. Én magam (53 év) életemben nem ittam soha egyetlen kortyot sem. És amikor kelni kell, csörög az óra (telefon) és 2 perc múlva már naprakész vagyok, nem kell fél órát bambulni a konyhában. Kár rászokni, mert teljesen nélkülözhető.
2017. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha gyorsan ver tole szíved akkor lehetséges, h koffein érzékenységed van.
2017. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!