Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért kell egy nap háromszor...

Miért kell egy nap háromszor székletet ürítenem?

Figyelt kérdés
Mostanában napi háromszor jön rám a székletürítés (szarás)Kb.délelött 10-délután 2órai időszakban.pedig nem eszek sokat,sajnos gyümölcsöt több napig nem.reggeli:korpás zsemle,szalonna, kolbász,tepertő,paprika paradicsom.szinte mindíg ezeket reggelizek.este pár pohár vörösbor.

#hasmenés #anyagcsere probléma
2017. okt. 22. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Napi 3 még normális.
2017. okt. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hát négy órán belül?
2017. okt. 22. 15:44
 3/8 anonim válasza:
talán a bor jobban meghajt
2017. okt. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3-, de azt este iszom. másnap jön ki?-mert amúgy szép sötét bordó a végtermék színe.
2017. okt. 22. 18:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert elég nehéz az étrended. Én ezek után csak arra tudok tippelni (mivel ezek inkább olyan ételek, amitől székrekedésednek kellene lennie, kiv. korpás zsemle), hogy a sok feldogozott, zsíros, hormonos, szójás, antibiotikumos hústermék már kissé tönkrevágta az emésztésedet.


Próbálj meg egy időre felhagyni ezzel, és főleg növényi étrendet folytatni, hogy regenerálódhasson a szervezeted, hátha hoz változást.

2017. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 -köszi,hát igen a reggeli mindig ugyanaz,amit leírtam,+ különféle felvágottak. igy szocializálódtam, ezeket szeretem.a főtt kaját mindíg este eszem meg , elötte kizárólag házipálinka, sajna lemegy akár 1.2 deci.kaja után jó száraz vörösbor, néha akár 7dl. fröccsbe.ja, és azokat a kajákat szeretem amihez erős paprikákat, csípős savanyúságokat lehet enni. de ma már sajnos semmi nem erős.joghurtot , kefirt nem merek enni napközben nehogy meghajtson,mert a munkahelyemen szinte engedélyt kell kérni hogy elmehessünk kakkantani,.
2017. okt. 23. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:
napi 1-2 dl pálinka?:D az komoly
2017. okt. 24. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7- egy egész kettő 4x3dl.
2017. okt. 24. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!