Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Béres cseppet lehet kávéba,...

Béres cseppet lehet kávéba, teába csepegtetni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 21:27
 1/9 RarityLuv válasza:
Teába én is szoktam. A kávét nem mondom tutira, szerintem lehet de lehet jó szar íze lesz. :/
2017. okt. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én még nem kezdtem el szedni a cseppet, csak el fogom kezdeni, mivel hallottam, hogy nagyon egészséges.
2017. okt. 23. 23:07
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Kàvêba nem mert nem fejti ki a hatàsàt.Teàba nyugodtan.Én teàba vízbe ,gyümölcslébe szoktam.C vitamin kell hozzà.
2017. okt. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kávét nem írja a teába lehet.


"Én még nem kezdtem el szedni a cseppet, csak el fogom kezdeni, mivel hallottam, hogy nagyon egészséges."

És csak azért szeded, mert egészséges, vagy valamilyen megelőzésre, betegségre?

2017. okt. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 jegecske ***** válasza:
teljesen mindegy, úgy sem ér semmit, kófic, pénzkidobás
2017. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért? A napi adagban 4mg Vas, és 4mg Cink van, ill. van benne még króm, szelén, meg bórsav is (ami gomba ölő, meg baktérium ölő hatása van, de a vas és cink elég jó lehet egy vegetáriánus hajlamú [aki kevés húst és állati dolgot fogyaszt] étrendben)
2017. okt. 28. 14:59
 7/9 raudaeirikr válasza:
Folyékony halmazállapotban nyilván lehet bármibe csepegtetni. Hogy értelme van-e, az már más kérdés: tipikus házias környezet és életmód mellett tökmindegy, Zeusz vagy a könyvesisten pisijének csepegtetése sem menthetne meg.
2017. okt. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Van értelme "tipikus házias környezet és életmód mellett" is. Pl.: a ginzengnek (mikro tápanyagokban gazdag, illetve javítja a szellemi és fizikális teljesítőképességet) is van értelme, vagy a szőlőmag kivonatnak is (a szív és érrendszernek nagyon jót tesz, illetve lassítja az élettani öregedést). Ezek gyógyhatású készítmények. De maga a cseppben lévő vas, cink, szelén, mangán, réz, kobalt, króm, molibdén egyben tápanyag is, mivel ezek az anyagok szükségesek az emberi szervezet működéséhez. Hiányukban betegségek alakulnak ki.



Mit értesz "házias környezeten és életmódon" pontosan?

2017. okt. 31. 20:20
 9/9 A kérdező kommentje:
Én jelenleg nem vagyok beteg, meg nem is szedek még Béres cseppet, csak majd tervezem, mivel nagyon egészséges. Ez olyan, mint a kis babáknak a D-vitamin, vagy a K-vitamin csepegtetése. Annak elég nagy jelentősége van. :) A D-vitamin csepp még felnőttnek is jó. :D
2017. okt. 31. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!