Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Másnak is kétszeresére dagad...

Másnak is kétszeresére dagad az arca, ha kenyeret vagy pékárót eszik?

Figyelt kérdés
Ha lisztes dolgokat eszek, fél órára rá kalácsképem lesz, kb 3 npig zabot, egészséges dolgokat eszek, akkor megint keskeny lesz az arcom. Pékárú után mintha kb 5-10 kiloval többnek nézek ki ugy felduzzad az arcom. Ez normális jelenség, vagy lehet valamilyen allergia? Köszönöm!

2017. nov. 10. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem normális. Glutén érzékeny lehetsz, ki kell vizsgáltatni.
2017. nov. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat ha ezt nem csak bekepzeled, akkor menj orvoshoz. En szinte csak pekarun elek, de ha ez a felpuffadt allapota a fejemnek, akkor nagyon durva lehet az "egeszseges" arcom. Mint egy osszeaszott hulla kb.
2017. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezzel nem kene jatszani, mert eletveszelyes lehet!

Szerinted ha az arcod bedagad tole, a legcsoved/ nyelocsoved nem tud? Nehogy fulladas legyen a vege! Kikene vizsgaltatnod magad, hogy egyaltalan mire vagy allergias.


Egyszer ettem ilyen magvas kenyeret, teljes kiorlesu volt. Az elott soha nem kostoltam. Par ora mulva tetotol talpig voros voltam, teli lettem centis vizholyagokkal. Nemtudom mitol volt, magtol- e vagy a kenyertol, de eszembe nem jutott utana tesztelgetni.

2017. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aha, ezért van annyi nagy arc mostanában.
2017. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!