Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan beszéljem meg a szüleim...

Hogyan beszéljem meg a szüleimmel hogy vegetáriánus szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 17. 18:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
40%
Miért akarsz vegetáriánus lenni?
2017. nov. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Az állatok miatt :)
2017. nov. 17. 18:33
 3/27 anonim ***** válasza:
53%

Hát attól, hogy 1 ember a 6 milliárdból úgy dönt, hogy nem eszik húst még semmi nem történik.


Tök mindegy, hogy eszel-e húst vagy sem, egyetlen állatot sem mentesz meg vele :P


Én imádom az állatokat, de egy jó kis házi sült kacsáról nem mondanék le emiatt.

2017. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
69%

Huh ez nem könnyű téma ám.

Amíg nincs saját háztartásod addig nagyon nehéz lesz, ha a szüleid nem támogatnak benne maximálisan.

Ha támogatnak sem várhatod el viszont, hogy mindig úgy főzzenek, hogy az neked is megfeleljen.

Szerintem csak kezd el hanyagolni magadtól a húst, nyugodtan megmondhatod, hogy szeretnéd kipróbálni ezt az életformát is most, azt is hozzáteheted, hogy majd meglátod, hogy tetszik e, kíváncsi vagy milyen lehet, így az sincs hogy ellentmondást nem tűrően kijelented, hogy te mától vega vagy.

Főzz magadnak, esetleg nekik is vega kajákat, ha vevők rá.

2017. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként minden állatot szeretsz? :D

Ízeltlábúakat is?


Sáskát, szöcskét, pókot, bogarakat stb?

2017. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hát ha már 1 ember nem eszik húst a több milióból akkor annyival kevesebb állatot ölnek meg. Meg egyébként jobb érzés egy olyan ebéd hogy tudod, hogy nem öltek meg miattad egy állatot sem.
2017. nov. 17. 18:44
 7/27 anonim ***** válasza:
37%
Hagyd magad lebeszélni az egészséged érdekében.
2017. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
nyilván az "ennivaló" állatokról beszéltem :)
2017. nov. 17. 18:46
 9/27 anonim ***** válasza:
74%
2-és, Légy erős, egynél jóval több vegetáriánus van a Földön. A szűk környezetemben ismerek vagy ötöt, magamat is beleértve.
2017. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
41%

Az ennivaló állatokat így is úgy is levágják, ebben "nyugodt" lehetsz...


ami megmarad az megy kutyakajának :)


szerintem nagy hülyeség emiatt vegetáriánusnak lenni, egyrészt az egészséged miatt is, másrészt van sok finom étel ami húsból készül.

2017. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!