Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet annak bármilyen komoly...

Lehet annak bármilyen komoly veszélye ha túl sokat eszek egyszerre vékonyan? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

60 kilós 25 éves fiú vagyok, szeretnék hízni, 180 centi magas vagyok. 75 kiló a cél és szeretnék izmot is felszedni.

Úgy tudom a joghurtban nagyon sok fehérje van, ezért napi 2 litert megiszok, egy ideje erre pluszban 700 g fagyasztott pizzát (bio) is meg szoktam enni, emellé még valamennyi péksüteményt, chipset, vagy csokoládét és vitaminos gyümölcsitalt iszok. kb fél litert.


Szóval ez összesen 2 liter / kg joghurt, és kb egy kiló "száraz" kaja.

Egyszerre nem fér bele a gyomromba de ha este 7-kor megeszek egy pizzát (350g) meg egy liter joghurtot rá, és a vitaminos vizek felét, az kb pont kényelmesen kitölti a gyomromat, telíti.

Utána 4-5 órával rá megeszem a másik pizzát és a másik joghurtot, a maradék vitaminos vizet, és amennyi vizet tudok iszok rá.


Ezzel rendesen tele lesznek a beleim, érzem, hogy a gyomor és a belek is dugig vannak kajával. Székelni másnap reggel szoktam.


Az a kérdés, hogy okozhatok ezzel bármilyen halálos veszélyt magamnak az elhízáson kívül amit kontrollálni fogok. (?) vagy full normális minden nap ennyit enni.


2017. nov. 21. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elméleted figyelemreméltó, de kis korrigálást kíván. Fordulj inkább egy táplálkozásszakértőhöz, mert így az nem fog menni.
2017. nov. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
EZ VÁLASZ???
2017. nov. 21. 17:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Most itt bárki, bárkinek kiadhatja magát. Egy teljesen ismeretlen véleményére akarsz csak alapozni? Lehet valaki azt mondja, hogy rendben, nyugodtan csináld, semmi bajod sem lesz. Pár hónappal később pedig sírsz az orvosnak, hogy de hát gyakorikérdéseken a kérdésem alatti #xy válaszban azt írták, hogy nem lesz semmi bajom...

Nem értem a logikát sok egészségügyi kérdéssel kapcsolatban, hogy itt várják a biztos megoldást és az orvost/szakértőt pedig nagy ívből kerülni próbálják. Az utóbbival van a probléma.

Persze sok felhasználóhoz eljuthat a kérdés, több válasz, több vélemény, de azért lássuk be: többnyire nem szakértői vélemények, egyik sem hiteles.


Amúgy pedig nem hiszem, hogy bármiféle egyhangú étrend túlságosan egészséges lenne hosszútávon. Nem biztos, hogy tartalmaz mindent, amire a szervezetnek szüksége van. És azért a pizzán kívül valami mást is be kéne venni az étrendbe, ajánlom figyelmedbe az egyéb ételeket, a (főtt) kajákat, sok van belőlük :)

2017. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!