Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogytam le ilyen...

Hogyan fogytam le ilyen gyorsan? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! A testsúlyommal van baj(?). Korábban mindig átlagos testalkatom volt. Mindig szerettem volna fogyni, de soha nem ment. Alapvetően nem voltam kövér egyáltalán, de rengeteget bírtam enni. Kb. Nyáron lehetett egy fordulópont, amikor rokonoknál volt medencés buli, rengeteg sütivel, rágcsával. Addig nem nagyon ettem semmit, úgyhogy eléggé ki voltam éhezve a kajára. Olyan szinten bezabáltam aznap, hogy csoda kategória, hogy nem hánytam el magam. Három nap volt, mire teljesen jobban lettem. Ekkor voltam kb. 164 cm és 52 kiló. Akkor elgondolkodtam, és azt mondtam,picit le kéne álljak. Plusz elkezdtem attól félni, hogy megint megtörténik ugyanaz. Azóta igyekszem kerülni a sütiket, rágcsákat, plusz sokkal kevesebbet eszek. Be is jött, amin elgondolkodtam,de a kevesebb kajálásért cserébe sokkal jobban éreztem magam általánosságban. Napi 2-szer, max 3szor ettem, de elég keveset, megfontoltan, előre eltervezve. Plusz voltak napok, mikor étvágyam is alig volt. És a kilók észrevétlenül elkezdtek rólam leszaladni. Az eredmény ma: 166 cm, 41 kiló..... Én jól érzem magam így, mostmár étvágyam is van. Csak az a baj, ha többet kezdek enni,átesek a másik végletbe, amint mint megírtam, nem gyakran akarom megint átélni. Anyám kért időpontot az orvostól, remélem, addigra felmegy rám egykét kiló. Mindent összevetve a kérdésem az: Normális, hogy ilyen ütemben lefogytam 3 hónap alatt úgy, hogy nem is kellett hozzá nagyon megerőltetnem magam?

2017. nov. 22. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem normális. Valószínűleg anorexiás vagy.
2017. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
1. válaszoló Ő nem anorexiás mert az osztálytársaim (Suliba) olyan magasak és pont annyi kilók . még 36 kilós is van de az 150 ,140 magas . Hány éves vagy?
2017. nov. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Anorexiás nem vagyok, jóízűen eszem, van étvàgyam, nincs testképzavarom, egyszerűen kevesebbetbeszem,mint kellene. 15 leszek.
2017. nov. 24. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!