Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek sokat ettem?

Szerintetek sokat ettem?

Figyelt kérdés

Reggel 6-30kor ettem 50g háztartasi kekszet

7:30 kor 2db medve sajtot 36g

8:30 kor 100g rizst

9:00 kor 50g sült csirkemellett


Szerintetek ez sok volt? Nagyon éhes voltam..remélem nem leszek rosszul


2017. nov. 23. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt nyugodtan megehetted volna egyszerre is. Egy étkezésre kb. elég lenne, bár én még ettem volna hozzá egy kis zöldséget is.

Nekem nem lenne sok, ebédig ellennék vele, rosszul tuti nem lennék. Rólad semmit sem tudok, így azt sem, mi számít soknak neked.

Nem értem, miért eszegetsz félóránként, és mérsz le mindent. Mi a célod?

2017. nov. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem fogyni akarok.inkább hízni csak az a baj hogy ha ezt egyszerre eszem meg akkor fáj a gyomrom.mondjuk így is fáj ...voltak problémáim a gyomrommal sokat fogytam...probálok visszaállni de nem megy...nem tudom mit csináljak.
2017. nov. 23. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Először is javasolnám, hogy még ne egyél bolti kekszet és macisajtot. Párolt gyökérzöldségek és egyéb zöldségek (brokkoli, karfiol stb.), sütőtök, házi tyúkhúsleves és zöldséglevesek, tojás (főleg a sárgája), ezekkel kezdd. Igyál meg minden reggel egy bögre kamillateát mézzel, és szedj probiotikumot, amíg jobban nem leszel. Húsokból inkább szaftosabbakat válassz, és egyél hozzájuk valami savanyút. A fehérjéket zsír nélkül nehezebb megemészteni. Tejtermékek közül natúr joghurt és kefír lenne jó, ha biztosan nem vagy tejérzékeny.
2017. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igyekszem majd...az baj hogy egy csomo mindenre érzékeny vagyok többek közt a laktózra is és a legdurvább a hisztamin...ennél nagyobb szívás nincs...és ez megfűszerezve ételallergiaval
2017. nov. 23. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:
sokat
2017. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A hisztaminérzékenység nem egyszerű eset. Csak friss élelmiszereket kellene fogyasztani, mert a készételekben folyamatosan emelkedik a hisztamintartalom. Tehát ezért sem érdemes sajtot enned, sajnos emiatt a húsleves és a savanyított ételek (savanyúságok) sem igazán jók. Minél frissebb zöldségeket (párolva is), gyümölcsöket, tojássárgáját, húsokat és egyebeket ehetsz, itt pl. megtalálod, pontosan mely élelmiszereket érdemes fogyasztanod:

[link]

Én azt tanácsolom, próbálj minél tisztábban, egyszerűbben, adalékanyag-mentesen táplálkozni. Pl. a kóla kis mennyiségben megengedett, de én a helyedben nem innék semmilyen üdítőt.

2017. nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!