Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Attól lenne valami bajom ha...

Attól lenne valami bajom ha egy kiló cukrot és két kiló tejfölt összekeverném és egy nap alatt megenném?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de úgy kívánom a cukros tejfölt mint még soha semmi mást.

2017. nov. 28. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
En turo, cukor, tejfölt szoktam neha enni. De minek kellene 3kilo? Egy kis pohar tejfölbol sztem pont eleg, annyival talan meg a gyomrod se rontod el..
2017. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne tőle semmi bajod egy alkalomtól. A rossz táplálkozás hosszú évek alatt fejti ki hatását.
2017. nov. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2: Dehogy, pár hét is elég. Láttad már a Super Size Me c. filmet?

Amúgy igazad van, ha nem kap tőle gyomorrontást, akkor egy ilyen naptól valószínűleg nem lesz semmi baja. De az is lehet, hogy többet az életben nem fog tudni a cukros tejfölre ránézni.

2017. nov. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy idöbe én is ezen éltrm tejföl/kefir+mazsola+édesitö+citromlé ls semmi bajom nem volt,imádtsm. Néha földimogyorot is tettem Bele
2017. nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!