Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék fogyni, próbálkoztam...

Szeretnék fogyni, próbálkoztam, de egyáltalán nem változok. Tudnátok segíteni? Hogy jobban tudjak segíteni egy kettő adat rólam: 13 éves,48 kiló,152 cm.

Figyelt kérdés

2017. okt. 5. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Én simán lefogytam ennyi idősen pont. Ezek valószínűleg csak kamaszkori zsírpárnák,és amúgy is kinőnéd. Én azt csináltam,hogy reggel és este nyomtam 50-50 felülést, tornázgattam a szobámban latin zenére,tükör előtt,hogy lássam a bedurrant izmokat :) Bringáztam,amikor csak tehettem,és nap közben annyiszor ettem,ahányszor csak eszembe jutott. Este 6 után viszont semmit.
2017. okt. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem egyél egészségesen tehát sok gyümölcs zöldség (ajánlom a negatív kalóriás ételeket amikkel a szervezeted több kalóriát éget el a megemésztésükkel mint amennyit tartalmaz pl alma) kerüld az egészségtelen szarokat vagy válaszd az egészségesebb(ha pl mindenáron csokit akarsz enni akkor inkább az étcsokit válaszd ha édessďgre vágysz egyél mézet az jóval több tápanyagot tartalmaz és kis mértékben nem hízlal hiába nagy a kalória tartama) változatot egyél teljes kiőrlésű vagy rozs kenyeret tudom ajánlani a tojást minden formában naponta 4szer 5ször egyél lehetőleg este 6 után már ne nagyon de ha még éhes vagy akkor csak vmi gyümölcs vagy zöldség(répa uborka alma vagy ilyesmi)

Ezek mellett sportolj annyit amennyire csak időd és kedved van szerintem a legjobb a futás de természetesen te választasz

Semmiképpen ne éheztesd magad mindig egyél annyit amennyivel jól laksz ne edd túl magad egy étkezésnél (a jóllakottságérzet csak evés után 20 perccel alakul ki)Ha ezeket be tartod hidd el nem csak a súlyodnak fog jót tenni hanem az egészségednek is😃😄

Remélem tudtam segíteni

2017. nov. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!